Најлошиот веб-сајт... ever!

Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Сериозно што му фали на 4fun.tv ????
ОВЦЕ ако немаш што да пишиш.... НЕ ПИШИ!
 

GraFusion

Мрчало Примус Максимус
Член од
21 јуни 2005
Мислења
116
Поени од реакции
0
naum_spaseski напиша:
А видете го сајтот на [SIZE=-0]NARODNAI UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA[/SIZE], мене ме мавна гром ко го видов. Жива катастрофа! Вака се представува државна институција?
хаха.. ама како трепкаат некои делови хахаха.. бедно.
 

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
GraFusion напиша:
хаха.. ама како трепкаат некои делови хахаха.. бедно.
А го виде македонскиот дел посебно? Ја немам зборови :pos2:
 
Член од
10 март 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
Свака част на дизајнерите на најлошите сајтови. Би требало да организират некој конкурс. Најлош од најлошите.
 
Член од
28 февруари 2007
Мислења
82
Поени од реакции
0
Abe jas ne gi svakam kako im se dava pari za domain koga nemaat oset zaa web.


:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
:pos::pos::pos:леле овие не можеле по лош да го напраат:tapp::tapp:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
naum_spaseski напиша:
А видете го сајтот на [SIZE=-0]NARODNAI UNIVERZITETSKA BIBLIOTEKA[/SIZE], мене ме мавна гром ко го видов. Жива катастрофа! Вака се представува државна институција?
http://www.uklo.edu.mk

Еве ти сличен сајт како „НАРОДНА УНИВЕРЗИТЕТСКА БИБЛИОТЕКА” т.е. со ист распоред на линкови, копчиња и глупости само ми се свиѓа шо на „УКЛО” е пишувано со системска кирилица, а на овој на библиотекава е со македонски фонтови :)

http://www.tfb.uklo.edu.mk

A еве исто лош сајт, т.е. сајтот не е лош само сликичките не се правилно распоредени, и некои делови се преголеми, тоа све да се среди фино лепо би бил одличен сајт, али на кој да му кажуваш, башка студенти го праат сајтот од мојов факултет. И после они разбирале веб дизајн. :)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Дечко шо им фали на сајтовите? Баш се океј, овде збориме за дизајнот на сајтовите, а не за нивната содржина.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom