Начини за заработка за тинејџер?

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.102
Поени од реакции
15.398
Picture 1429.jpg Picture 1430.jpg сакаш пари...........................сакаш заработка....................земи работи.
 
Член од
23 април 2014
Мислења
12
Поени од реакции
3
Доколку барате работа на вистинското место сте !

*бесплатна регистрација
*бесплатна обука на Македонски јазик
*сопствен спонзор - Лицето коешто ќе ви помага во работата

Немојте да го трошите вашето време за фејсбук и останатите социјални мрежи,туку искористете го за да имате приход од сето тоа!

Со одвоено време,од ден на ден се ќе ви биде појасно и појасно и ќе се унапредувате се повеќе и повеќе.Со потребниот труд до загарантирана заработка!

Во оваа работа навистина може да се успее,со вложен труд и работа,се е можно!
Се бараат само сериозни работници!

Регистрирајте се на следниот линк http://goo.gl/S06Wmv

За повеќе информации
е-мајл: zarabotkaoddoma@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/zarabotkaoddoma7
 
Член од
18 јануари 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Дечки релативно касно пишам на ова тема ама сега ми се годините, имам 16 години работев како келнер во еден од најголемите ресторани во Битола, 2 недели не зедоф никакви пари освен бакшиш...проблеми со газдата. Во главно сакам да ги олабам мојте понудете било шо дали билo online или физичка работа сеедно ама за во 2023 не за во 2014 оти гледам стари се статусите.

Фала однапред !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom