Муабет уз утринско кафе...

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Добро утро Добар ден ..Подобро да не се разбудеех овој ден
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
dobro utro na site! denes kako sto gledam ke bider mnogu topol den
hahha
 

kum

Член од
28 јуни 2006
Мислења
1
Поени од реакции
0
Abe decki, da Ve prasam jas, da ne znae nekoj koja e plavata devojka na cosmofon reklamite, strasna tipka a mnogu bi sakal da doznaam kako se vika?...
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
kum напиша:
Abe decki, da Ve prasam jas, da ne znae nekoj koja e plavata devojka na cosmofon reklamite, strasna tipka a mnogu bi sakal da doznaam kako se vika?...
не ја знам јас...
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
типката се вика Космофон девојка:pos2:
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
u pm. koj ke ide denes na rabota baska smuglevo ne mi dae dnevnica vcera, e a za cigari pari
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Темава може да продолжи во општи муабети...
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Добро утро за сите оние кои стануваат сега и го пијат утринското кафе, а добра ноќ за тие као мене........
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Ajde ba luge praete malce muabet. Aj nazdravjr kafe na site kolegi koi sega pijat cafe zaedno so mene (mislam vo isto vreme).
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Добро утро, како сте дали сте добри пијете благо или горко кафе?:salut:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Добро утро...Јас пијам благо кафе, може да ми свариш?!
:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom