Мрмефорија (Еурофорија) - ЕУРО на МРТ

Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.977
Мене не ми сметаат, досега 3-4 утакмици изгледав и не дека ептен ги мавам на рецка што зборат пошто ние цело време по дома си збориме дур гледаме. :D
Повеќе ми смета лоша боја на глас да слушам, имаат некој нов што досега не сум го слушнала, многу монотон и вака досаден глас. А она бледото ќелавко вечно е на мјут, али не сум го видела да коментира сега утакмици. :D
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Мене не ми сметаат, досега 3-4 утакмици изгледав и не дека ептен ги мавам на рецка што зборат пошто ние цело време по дома си збориме дур гледаме. :D
Повеќе ми смета лоша боја на глас да слушам, имаат некој нов што досега не сум го слушнала, многу монотон и вака досаден глас. А она бледото ќелавко вечно е на мјут, али не сум го видела да коментира сега утакмици. :D
Да се разбираш во фудбал, друго ќе мислиш.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.122
Поени од реакции
9.978
Па, извичник не можеш да напишеш без точка под вертикалната цртица. Овие веќе ја имале цртицата и Кикица ја напишал точката. Резултат извичник. :D :D
 

Ficc

Black & White
Член од
18 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
263
Што е со овие психоделии
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.122
Поени од реакции
9.978
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Видара ги помеша Букурешт и Будимпешта... :pos:
Да не мисли дека сите утакмици се во Букурешт...o_O:icon_mrgr:
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.881
Поени од реакции
7.322
Братот ги измеша Гризман и Рабио едно 28 пати.
Драган проба да го извади,имале слична фризура,арно ама,подзаборави дека Рабио е 4 глави повисок

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.887
Поени од реакции
14.379
Дава Кристијано гол и коментаторов вика: СТАВА ТОЧКА НА ИЗВИЧНИКОТ.

What in the fucking fuck?
Дали тоа го откривме идентитетот на бившиот член Нескафе? :pos: :pos: :pos:
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.122
Поени од реакции
9.978
Се моли Видара да го научи детево за голема буква и интерпункциски знаци. Фала однапред. :D
Screenshot_20210616-131257_Instagram.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom