Машки фризер

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.472
Поени од реакции
2.064
Да ми препорачате добар фризер во Скопје кој што може да ми направи суканици?
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
5.766
Поени од реакции
12.114
Да ми препорачате добар фризер во Скопје кој што може да ми направи суканици?
Прошетај низ парк и прашај ги тоа џанаците , сите прават.
Поевтино ќе си поминеш не за друго.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.164
Поени од реакции
5.480
Се сеќавам на еден лик прекар му беше Коска не му го паметам името он беше пред некој десетина години врв во МК за суканици и тогаш го даваа и неколку пати на телевизија, иначе доста кул фриз особено кога се мали и кратки суканиците. п.с. Хигиена е доста зезната работа кај ваа фризура.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.472
Поени од реакции
2.064
Се сеќавам на еден лик прекар му беше Коска не му го паметам името он беше пред некој десетина години врв во МК за суканици и тогаш го даваа и неколку пати на телевизија, иначе доста кул фриз особено кога се мали и кратки суканиците. п.с. Хигиена е доста зезната работа кај ваа фризура.
Ќе побарам по интернетов за тој Коска, инаку мислам дека хигиената на суканиците единствено може да биде проблем ако некој кој ги има незнае да се грижи или пак знае ама не е човек кој припазува на хигиена во нормални услови, а камоли пак за суканици :)
 
Член од
13 март 2012
Мислења
154
Поени од реакции
82
Ќе побарам по интернетов за тој Коска, инаку мислам дека хигиената на суканиците единствено може да биде проблем ако некој кој ги има незнае да се грижи или пак знае ама не е човек кој припазува на хигиена во нормални услови, а камоли пак за суканици :)

Коска моментално не е у Скопје, шета низ Европа, односно беше у Шпанија а сега е у Португалија. Најди некој рандом лик за гајба пиво ке ти ги напраи
 
Член од
19 март 2018
Мислења
20
Поени од реакции
5
Дали може некој да ми препорача добар фризер во Струмица. Живеам во Валандово па струмица ми е најблиско. Некој добар кој може да ми погоди овие модерните машки фризури.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom