Манекенска лебедова песна :)

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
лева десна лева десна пау хахаххахахаха
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.006
Поени од реакции
7.608
If
{
model's_wearing_orange_shoes>12inch;
then
wiggle (8,20);
}

!:Л

досадно ми е...не е до мене...
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.744
Поени од реакции
1.845
Ова одамна го иам глеано, еј као сум се газел од смеење, еве пак го глеам, пак се смеам:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
како фен се смее водителот хахах
 

Дегенерик

без лекарско
Член од
29 јуни 2009
Мислења
218
Поени од реакции
18
не е та крива шо и облекле неубај штикли:jaj: да го видам водителон да ојт во такви.....тогаш нема да се смејт :nenene:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom