Македонци, каде е светот, каде сме ние ??

Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Пошто сум во Бугариjа, на facebook наидов на една страна за наогане на спонзорииииии ..... Тоа ме поттикна да отворам тема и да ве прашам, би барале ли некогаш спонзоруша по вакви страни?? Не се однесува само на мажите , ами и на женските. Jас не би се ни осудила да се регистрирам. А вие???

http://sofsex.com/ забораив на страната
 

Macedonia>>Europe

Faster Than Light
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.582
Поени од реакции
836
Хаха па секако не е светот во Бугарија нејголемите плагијатори.... па уште од нив ли примери да зимаме?
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
И мотото на страната е : Ние ги тестираме, а вие ги ...те:sekss:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
хаха смешки живи се ова
не сум сигурен дали е оваа или друга страна но еден другар од Бугарија ми покажа слична страна но таму има и камери во живо ,профили ,спонзоруши ... заборавив како се викаше а очајно ми треба чисто заради едно добро смеење
никако неможам да се сетам како се викаше
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
ахаха пази ова спонзоруши на страна за огласи,ајмо на кило се продаваат
ее бугарија бугарија ...

клик тука
 

Kajgana Shop

На врв Bottom