Македонски Windows Phone апликации и игри

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Еј, супер, гледам почнаа да се множат македонскиве апликации :)
Не ми е јасно само, зошто немаат и македонски јазик? Како downside го гледаат авториве, или?
 
Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128
MK Reader овозможува да ги читате најновите вести од неколку дневни весници и веб портали од Македонија на едно место

1.PNG Capture.PNG
qrcode.jpeg
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128
Последно уредено:
Член од
27 март 2014
Мислења
1
Поени од реакции
5
Здраво дечки, јас сум авторот на оваа апликација и баш ми е мило што сте ја поставиле на форумот, благодарност до energizer :).
Доколку имате било кави прашања, критики или совети слободно пишете ми. Би го ценел секое ваше мислење.
Доколку некој од вас веќе ја користи апликацијата би го замолил да ми постави Review на маркетот.
 
Член од
6 декември 2013
Мислења
33
Поени од реакции
9
Motivate Me Lite - Апликација која ги содржи најдобрите светски мотивациони и инспиративни цитати од познати автори, филозофи, уметници...
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/motivate-me-lite/c14b7d94-7ee2-4d3d-a8f6-1713971a21baMotivate Me - "Full" верзија на апликацијата без ограничувања од бесплатната верзија и со "Lock Screen" поддршка.
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/motivate-me/e620bd71-269c-4c04-b963-6a4c02933687
 

Kajgana Shop

На врв Bottom