Македонска Политичка Партија во Русија

Член од
24 август 2009
Мислења
139
Поени од реакции
12
Овој месец на 15-ти (15.01.2010 петок) се изборите за претседател на партија.

http://erepmacedonia.com/viewtopic.php?f=21&t=326

Како што можете да забележите немаше пријавено кандидати, и одлучивме јас да ја преземам одговорноста врз партијата и за наредниот месец. Па ако се вклучувате на играта тој ден (15 Јануари, Петок), гласајте за Cyril of Macedon. Фала ви за подршката !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom