Мажите немаат п.о.т.р.е.б.а од жените

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
521
Поени од реакции
610
Шо да ти кажам, не сум тип на жена која толерира ван граница значи имам праг на толеранција, ако го преминеш толку е играта завршува. Инаку сум доста коректна но и борбена, се борам за себе, шо би рекле србите, Не дам на себе.

Секоја жена треба да е таква, но за жал има доста кои трпат, секакви морони за мажи.

Подобро сама со мачките отколку во лошо друштво.

Мојот омилен лик од мојата омилена серија еднаш рече
1694980096232.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom