Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Член од
22 септември 2018
Мислења
60
Поени од реакции
23
Здраво. Ми треба препорака за теретана (се од центар накај Сити мол одговара). Јас сум почетник, ми треба помош со справи за почеток. Сакам да качам килажа и ми треба некој што ќе знае добар совет да ми даде. Често сум втора смена на работа така најверојатно од сабајле ќе одам во теретана. Нешто што отвара пред 12 и што има туш кабини за да можам од таму директно на работа да одам би било ИДЕАЛНО. Ако има такво нешто во Скопје, колку и да се плаќа ми одговара
Lifestyle (во зградата пред CityMall), FIT (кај Универзална)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
16.372
Поени од реакции
13.099
Да ми каже некој која е подобра од Атлета и Терминатор во Аеродром, и како се со цени за 1 или 3 месеци. Фала
 

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
759
Поени од реакции
435
Дали некој знае кои се условите во Терминатор? Да не е од оние по 50 евра што се месечно?
 
Член од
13 април 2019
Мислења
978
Поени од реакции
3.002
Некој да ми каже нешто повеќе за Атлета? Ме интересира цена месечно за секој ден, дали има гужва, работно време итн.?
 

0C0FFEEBABE

Bsc. Sc.
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.090
Поени од реакции
1.743
Профитнес, теретаната на Промедика мислам дека има два спрата. Знае некој што има на вториот спрат :) Бев еднаш долу и е ок теретаната, ама горе мислам дека не ги пуштаат сите има посебно членство или не знам што.
 
Член од
26 мај 2015
Мислења
431
Поени од реакции
224
Профитнес, теретаната на Промедика мислам дека има два спрата. Знае некој што има на вториот спрат :) Бев еднаш долу и е ок теретаната, ама горе мислам дека не ги пуштаат сите има посебно членство или не знам што.
секташки Ритуали можеби у тој стил нешо :D
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
468
Поени од реакции
271
Профитнес, теретаната на Промедика мислам дека има два спрата. Знае некој што има на вториот спрат :) Бев еднаш долу и е ок теретаната, ама горе мислам дека не ги пуштаат сите има посебно членство или не знам што.
Геј тајна организација и така 99% од тие теретаните ни се збиралишта за бисекс и геј. :D
 
Член од
11 август 2017
Мислења
57
Поени од реакции
21
Некој од Прилеп за да тренираме заедно?? Никој не сака да оди теретана од моите др
 
Член од
27 август 2019
Мислења
3
Поени од реакции
3
Здраво здраво.

Предлог за теретана во Скопје, блиску до Црниче/Водно/Клиника, со боксерска вреќа?

Благодарам
 
Член од
28 март 2015
Мислења
4.174
Поени од реакции
7.970
Дечки кажете некоја теретана Автокоманда, Маџари, Ченто. Да не биде скапа оти не сум про, одам да се испукам само.
Оваа во капитол ја затворија, а баш ми одговараше со цена.
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
7.109
Поени од реакции
10.971
Дечки кажете некоја теретана Автокоманда, Маџари, Ченто. Да не биде скапа оти не сум про, одам да се испукам само.
Оваа во капитол ја затворија, а баш ми одговараше со цена.
Автокоманда остана само една теретана и еден Кросфит, ФИД се вика во пензионерски зградата, 1200ден месечно или 3 месеци за 3000денари унапред ако ги платиш 3те. Има во Маџари само не знам како се вика, на главната улица на Благоја Стефковски и мислам дека е поефтина од оваа во Автокоманда.
 
На врв Bottom