Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Член од
22 септември 2018
Мислења
189
Поени од реакции
121
Здраво. Ми треба препорака за теретана (се од центар накај Сити мол одговара). Јас сум почетник, ми треба помош со справи за почеток. Сакам да качам килажа и ми треба некој што ќе знае добар совет да ми даде. Често сум втора смена на работа така најверојатно од сабајле ќе одам во теретана. Нешто што отвара пред 12 и што има туш кабини за да можам од таму директно на работа да одам би било ИДЕАЛНО. Ако има такво нешто во Скопје, колку и да се плаќа ми одговара
Lifestyle (во зградата пред CityMall), FIT (кај Универзална)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
Да ми каже некој која е подобра од Атлета и Терминатор во Аеродром, и како се со цени за 1 или 3 месеци. Фала
 

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
849
Поени од реакции
568
Дали некој знае кои се условите во Терминатор? Да не е од оние по 50 евра што се месечно?
 
C

CoolIris

Гостин
Некој да ми каже нешто повеќе за Атлета? Ме интересира цена месечно за секој ден, дали има гужва, работно време итн.?
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.253
Поени од реакции
2.237
Профитнес, теретаната на Промедика мислам дека има два спрата. Знае некој што има на вториот спрат :) Бев еднаш долу и е ок теретаната, ама горе мислам дека не ги пуштаат сите има посебно членство или не знам што.
 
Член од
26 мај 2015
Мислења
458
Поени од реакции
253
Профитнес, теретаната на Промедика мислам дека има два спрата. Знае некој што има на вториот спрат :) Бев еднаш долу и е ок теретаната, ама горе мислам дека не ги пуштаат сите има посебно членство или не знам што.
секташки Ритуали можеби у тој стил нешо :D
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
495
Поени од реакции
274
Профитнес, теретаната на Промедика мислам дека има два спрата. Знае некој што има на вториот спрат :) Бев еднаш долу и е ок теретаната, ама горе мислам дека не ги пуштаат сите има посебно членство или не знам што.
Геј тајна организација и така 99% од тие теретаните ни се збиралишта за бисекс и геј. :D
 
Член од
11 август 2017
Мислења
395
Поени од реакции
328
Некој од Прилеп за да тренираме заедно?? Никој не сака да оди теретана од моите др
 
Член од
27 август 2019
Мислења
3
Поени од реакции
3
Здраво здраво.

Предлог за теретана во Скопје, блиску до Црниче/Водно/Клиника, со боксерска вреќа?

Благодарам
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Дечки кажете некоја теретана Автокоманда, Маџари, Ченто. Да не биде скапа оти не сум про, одам да се испукам само.
Оваа во капитол ја затворија, а баш ми одговараше со цена.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Дечки кажете некоја теретана Автокоманда, Маџари, Ченто. Да не биде скапа оти не сум про, одам да се испукам само.
Оваа во капитол ја затворија, а баш ми одговараше со цена.
Автокоманда остана само една теретана и еден Кросфит, ФИД се вика во пензионерски зградата, 1200ден месечно или 3 месеци за 3000денари унапред ако ги платиш 3те. Има во Маџари само не знам како се вика, на главната улица на Благоја Стефковски и мислам дека е поефтина од оваа во Автокоманда.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom