Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Дискусија во форумот 'Фитнес, бодибилдинг и рекреација' започната од Acid, 28 декември 2011.

 1. Dimegurzhanov

  Dimegurzhanov

  Член од:
  22 септември 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  Lifestyle (во зградата пред CityMall), FIT (кај Универзална)
   
 2. beneamata

  beneamata

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  15.248
  Допаѓања:
  10.979
  Да ми каже некој која е подобра од Атлета и Терминатор во Аеродром, и како се со цени за 1 или 3 месеци. Фала
   
 3. POWER-MKD

  POWER-MKD Per aspera ad astra

  Член од:
  1 март 2008
  Мислења:
  4.713
  Допаѓања:
  611
  Terminator e top
   
  На beneamata му/ѝ се допаѓа ова.
 4. jovankrstevski1

  jovankrstevski1 ТАТА_МАТА

  Член од:
  2 декември 2012
  Мислења:
  616
  Допаѓања:
  326
  Дали некој знае кои се условите во Терминатор? Да не е од оние по 50 евра што се месечно?
   
 5. CoolIris

  CoolIris

  Член од:
  сабота
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Некој да ми каже нешто повеќе за Атлета? Ме интересира цена месечно за секој ден, дали има гужва, работно време итн.?
   
 6. POWER-MKD

  POWER-MKD Per aspera ad astra

  Член од:
  1 март 2008
  Мислења:
  4.713
  Допаѓања:
  611
  1200, sekoj den osven nedela
   
  На jovankrstevski1 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: