Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Член од
30 ноември 2014
Мислења
88
Поени од реакции
48
Кажете неколку теретани во Бутел, С.север.

Не е битна цената.
 
Член од
11 август 2017
Мислења
57
Поени од реакции
21
Некој од Прилеп да препорача добра теретана и кај може да се купи суплементи во Прилеп освен кај катната
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
936
Поени од реакции
1.073
Добра теретана во околина на симпо/центар/карпош со цена до кај 1000/1200 макс?
 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
31.919
Поени од реакции
80.112
Добра теретана во околина на симпо/центар/карпош со цена до кај 1000/1200 макс?
Не знам колку е добра, не сум бил никогаш ама за 1000 ти е СЦ Борис Трајковски до 12 часот секој ден.
 
Член од
14 август 2012
Мислења
1.651
Поени од реакции
666
Теретаназа во дебар маало и околината, докај 1000-1200?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
6.722
Поени од реакции
19.515
Колку е месечно во ТЦЦ Гранд Плаза да не знае некој?
 
Член од
2 октомври 2018
Мислења
2
Поени од реакции
1
Ме интересира некој дали знае во каква состојба е теретаната во СЦ Борис Трајковски (справи, кардио, хигиена, старост...итн)?
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
7.109
Поени од реакции
10.971
Некоја теретана во автокоманда? И шо пари?
Фид во пензионерски, 1200 месечно, 3000 за 3 месеци, навечер има мн гужва. Во Хотел Континентал 1200 денари теретана.
Кросфит имаш спроти трговскиот во таа зграда, 1000ка мислам е месечно.
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.298
Поени од реакции
955
Во Автокоманда Кросфит, интересно. Кој е инструктор, да не знаеш, @Кеплер ?
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
744
Поени од реакции
241
Како е моментално во Атанасовски ?
Знае некој?
 
На врв Bottom