Лентата за пребарување на мојот прелистувач Chrome се смени од црна во бела.

Член од
6 мај 2020
Мислења
2
Поени од реакции
3
Пријатели. Што се случува? Ова е мојот прв пат на оваа веб-страница. Се надевам на некои покреативни предлози од вас. Момци, имам проблем со Хром. Лентата за пребарување на мојот прелистувач Chrome се смени од црна во бела. Дадов се од себе, но се скратив. Не сум сигурен зошто се случува ова или што можам да направам за да го поправам. Дали е ова проблем со програмирањето? Ве молам помогни ми ако е така. Дали има некој што може да ми помогне со ова?
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.269
Поени од реакции
970
Пријатели. Што се случува? Ова е мојот прв пат на оваа веб-страница. Се надевам на некои покреативни предлози од вас. Момци, имам проблем со Хром. Лентата за пребарување на мојот прелистувач Chrome се смени од црна во бела. Дадов се од себе, но се скратив. Не сум сигурен зошто се случува ова или што можам да направам за да го поправам. Дали е ова проблем со програмирањето? Ве молам помогни ми ако е така. Дали има некој што може да ми помогне со ова?
Што има на лентата. Ако не избриши на неа што има па после.
 

дЏанго

Gunslinger
Член од
21 август 2010
Мислења
366
Поени од реакции
791
Ја не знам за бели ленти, само бели линии __/
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Пријатели. Што се случува? Ова е мојот прв пат на оваа веб-страница. Се надевам на некои покреативни предлози од вас. Момци, имам проблем со Хром. Лентата за пребарување на мојот прелистувач Chrome се смени од црна во бела. Дадов се од себе, но се скратив. Не сум сигурен зошто се случува ова или што можам да направам за да го поправам. Дали е ова проблем со програмирањето? Ве молам помогни ми ако е така. Дали има некој што може да ми помогне со ова?
транслејтов е лол
 
Член од
6 мај 2020
Мислења
2
Поени од реакции
3
транслејтов е лол
[/ QUOTE]
Ви благодариме за одговорот и за врската. Жал ми е што преведувам. Проблемот сè уште останува дури и по вклучувањето на темниот режим. Иако, веќе го открив проблемот и го решив, како и со помош на овој напис пронајден по пребарувањето на Google денес. Само што ја сменив темата за Chrome и сега проблемот го нема.
 

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
 

Kajgana Shop

На врв Bottom