Купување таблет компјутер

Член од
14 март 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
Fala decki, samo sakav da sporedam kako se cenite, ne ziveam vo Mk i momentalno ovde e okolu 6.700 den. so popust, uste da najdam po kogo da go pratam.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.860
Поени од реакции
11.482
Сега се јавив во сет, го немаат, може да им стасал наредната недела, или понаредната, :D Само го ставиле на сајтот така
Ахам, наредна или понаредна...истото мене ми го кажаа минатата недела. Дека ќе стигнел до крајот на оваа или почетокот на наредната...и ете го уште го нема. На еден српски форум имаше дека ќе стигне некаде крај на септември/почеток на октомври, па најверојатно тогаш и кај нас. Не верувам посебно да го носат за Србија, а посебно за Македонија. Има најава дека некој друг ќе го донесе Nexus кај нас?
 
Член од
8 февруари 2012
Мислења
83
Поени од реакции
3
Дали е можно да се најде Самсунг Галакси 10,1 на ново во МК и која цена ?
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Sony Tablet S кај нас има?
 

b12

Член од
5 октомври 2011
Мислења
43
Поени од реакции
9
dali bi bilo popametno da se kupi tablet do kaj 15-16 000 den ili konfiguracija za pc? :D
 

T81

The Chosen One
Член од
15 ноември 2009
Мислења
229
Поени од реакции
6
ок да ви кажам и јас размислувам за таб ама јас имам друг проблем, неможам да одберам големина на екран. Да, 7 инчниве се многу по флексибилни од 10ките ама некако ми стојат мали, сега брзо гледав еден дечко праеше споредба и вака вика (да некој ќе се обиде да ви го продаде ама факт е нанего неможете да читате веб како на 10 инчен екран) од друга страна пак последниве месец дена многу повеќе ги фалат 7 инчниве табови демек од 10киве ти се заморувала раката итн.. ако некој има искуство со 7 или пак со 10 инчна таблета нека пише, фала
 

Kajgana Shop

На врв Bottom