Кошаркарски онлајн менаџер

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Мене не ме сметајте за купот. :kesa:
Лузер сум, имам проблеми со У-21, со моето лузерско тимче, уште ова ми фали. :pos2:
Кога прашував кој сака во куп не се јави ти.Ај сеа те ставам.Инаку стаив кј сака во куп на форумот на чаразај за све што е.
 

CurvaSud_Milan

rossoner4life
Член од
21 март 2008
Мислења
622
Поени од реакции
4
Кога прашував кој сака во куп не се јави ти.Ај сеа те ставам.Инаку стаив кј сака во куп на форумот на чаразај за све што е.
Ај малце повеќе информации за купов ако може? :)

Значи прво како да видам колку и дали воопшто имам ЦБ money, второ, колку екипи може да играат во купот, и кога ќе се игра купот.

Фала однапред. :)

Најдов каде се гледа. Имам 10 CB money, што значи дека неможам да играм во било каков куп така?

Е сеа, еве сакам да дадам 10 евра и да си купам 1300 CB money, арно ама таму гледам плаќањето оди преку Pay Pal, а за Македонија Pay Pal нема, така да чаре? друг начин како може да се купат, освен тоа со блоговите, немам намера тоа да го правам. :)
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
не мораш да трошиш пари за тоа бе!
Прашај некој што има да ти даде,јас немам
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ај малце повеќе информации за купов ако може? :)

Значи прво како да видам колку и дали воопшто имам ЦБ money, второ, колку екипи може да играат во купот, и кога ќе се игра купот.

Фала однапред. :)

Најдов каде се гледа. Имам 10 CB money, што значи дека неможам да играм во било каков куп така?

Е сеа, еве сакам да дадам 10 евра и да си купам 1300 CB money, арно ама таму гледам плаќањето оди преку Pay Pal, а за Македонија Pay Pal нема, така да чаре? друг начин како може да се купат, освен тоа со блоговите, немам намера тоа да го правам. :)

Праиме приватен куп па викам стрикно македонски менаџери.Тти требаат 20 најмалце цб мани па во купови не можеш да учествуваш.Да можеш да се ценкаш кај некој да ти даде 20.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
не мораш да трошиш пари за тоа бе!
Прашај некој што има да ти даде,јас немам
Шо се 10 евра за сериозен чичко како КурваСуд_Милан:):)


Server was down

Posted on: 2008-12-28 18:30
As some of you may have noticed when trying to log in to Charazay there was a Connection error. The cause of the error has yet to be investigated but more importantly the server is running again so you can log in and manage your team. We are sorry for the inconvenience.

update: it appears that www1 is also running faster than before

The Administration


Уф ок е сеа,значи нема да чекам по пола саат да ми се отворе страната
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
да бе
по пола саат страна отвараше сега е тооп
 
А

Ајсшутер

Гостин
Земав денеска (вчера) хрват ќе биде во мојот тим до идната сезона пред да заврши кога планирам да го продадам и ако можам да успеам да ќарам нешто :))

Igor Barlović
- PG и SG
- 15 години
- 185 висок
- 12.787 скил
- 7 за три поени
- 5 одбрана
- 3 за два поени
- 8 Footwork
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ајде уште 4 дена и старт на нова сезона.Со кој ли играм прво коло.Сакам некој лесен.

И да заврши купувањето и продавањето за мене,купив млад еден 18 години сеа ќе е 30000 и 190.Барем да порасне 5 сантими задоволен ќе сум.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
А

Ајсшутер

Гостин
Тешко ќе биде кајнас и доста неизвесно ќе гледам да останам во оваа лига и соберам пари за да можам од наредната сезона да одам и погоре.

Strumica DC - Macedonian Warriors
Macedonian Warriors - Krvolocni Tigrovi
the best team - Macedonian Warriors
Macedonian Warriors - Shrek Team
hit 'em high - Macedonian Warriors
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ја баш морав прво коло со вујадинович.
4 то со лузер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom