Коментаторски Грешки ! Тоест колку не ги знаат имињата коментаториве ! Кој ги Стаил !

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Искрено ми фали игорче да коментира на светсково,ко што се играше прилично досаден фудбал на поголемиот број утакмици верувам дека ќе ги напраеше поинтересни со своите "коментаторски способности" :pos:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Море добри испаднаа овие на МТВ. Мислам во споредба со Сител на чело со игорче, и попаленине водители на Канал 5 кој уште непочната утакмица тој се возбудува како пресврт да има, а за време на гол ви ка само гол онака ладно, телма не се толку лоши али ме успиваат, едино за алфа би дал пофалби. Сега има секогаш недостатоци али од сите би ги издвојал нив и овие од МТВ, инаку мислам дека да ја стаат женската што води спортски вести мислам дека подобро ќе води од многу други.

П.С. ЗАмислете Игорче да водеше пренос, сега ќе имаше сигурно преку 400-500 страни
Ќе се отвореше и трета тема :pos: :pos:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Ги меша Кедира и Швајнштајгер.omg
 
M

mercenary

Гостин
Матијсен го викаше Мајк Тајсон....
.....барем мене така ми звучеше.;)
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
и мене ми фалеше Игорче на светсково!
Сепак премиер нема кој друг!!! Ќе ни ги прави по слатки маките со неговите коментари.
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Гуан... :icon_bigg
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
^хах....вистина за Матијсен велеше Матајсен......:pos: :pos2:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Море Џон Карев да беше само...:pehar:
 
M

mercenary

Гостин
Правилно(Dutch pronunciation) е Ма'тејсен.
Ама кога го слушнав коментаторот за прв пат,викам да не му дал на некој прекар Мајк Тајсон па така да го вика..стварно така звучеше. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom