Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
Натртена на мотор ја имав, на аутопут, накај велес, а и една ја натртив на аутопут накај аредром, со главата набиена у пенџер од кола и онака, ттооооо мајсторе, ради одзади!

Инаку да не се повторувамЧ плевна, тераса, балкон, кафиќ, диско, билијард, улица, зад манастир, на плажа преку ден, у вц дур мајка и риба килим поред врата, у дом на АРМ, у МНТ, на факултет, у авион итн
:pos2::pos2::pos2:

AVOID BAD TRIPS
 

UrB@N

ФиН ДеЧкО Од ФиНсКа.!. :)
Член од
25 јануари 2010
Мислења
4
Поени од реакции
0
Во сред парк на тревата ама слабо народ имаше !:pos2:
 
S

Sookie

Гостин
Во подрумот на мојата куќа. Дечкото ми беше на гости и ние си праевме планови да гледаме филм па после да одиме во спалната на моите ама брат ми се врати порано од град па јас ко божем да го испратам и се симнавме доле и така...фала Богу што имаме мачки па нема глувци у подрумот :)
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Битен е партнерот

Не е битно местото - битен е партнерот (човекот) со кој имаш секс односно водиш љубов....

Искрата од емоции, нежности, страст, љубов, блискост...се се...тоа го прави моментот прекрасен..каде и да се тие две лица..срца..сплотени во едно...

Позз:smir:
 
T

Tetro

Гостин
на ограда од фудбалско игралиште, ноќ беше, не сле гледаше, ама ништо :kesa:
 

Heartbreaker

The Real ROCKNROLLA
Член од
6 декември 2009
Мислења
276
Поени од реакции
28
Најнеобичното? Хммм, да размислам. Имало повеќе такви, ама највозбудливо беше пред околу две години. Имено, тогаш со госпоѓицата го направивме тоа под туш во „Олимписки“ базен. Сакавме да направиме нешто лудо на кое ќе се сеќаваме цел живот, па ова изгледаше како најзабавно. Чувството дека можеше да налета било кој и да не види, едноставно не исполни со адреналин и возбуда, а резултатот беше...
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Најнеобичното? Хммм, да размислам. Имало повеќе такви, ама највозбудливо беше пред околу две години. Имено, тогаш со госпоѓицата го направивме тоа под туш во „Олимписки“ базен. Сакавме да направиме нешто лудо на кое ќе се сеќаваме цел живот, па ова изгледаше како најзабавно. Чувството дека можеше да налета било кој и да не види, едноставно не исполни со адреналин и возбуда, а резултатот беше...
Елем been there, done that!
 
Член од
12 февруари 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
Па многу од местата кои сакав да ги кажам веќе се кажани така да ми останува само секс на центарот на игралиштето Тиквеш на полноќ и и на тераса од хотел во Будимпешта(за повеќе информации слободно прашајте). :wink: Доколку ми текне несто интересно ке ви кажам инаку би сакал да пробам во авион. Поздрав
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ај, прауваме. Дај појќе информации за Будимпешта :sekss::sekss::pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud::vozbud::baeh::tapp:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
најнеобично?

- на крстарење по Јадран на палуба дур другите играа валцер :dancing:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
На Аеродром Свети Павле у Охрид. Ионака жив авион нема.
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.579
Минатово лето во хотел Еуротел, Струга. Бевме два пара сместени во една соба со 2 кревета и така вечерта кога си легнавме сите падна добар секс под кебе на брзанац.Интересното и возбуливото беше во тоа што не бевме сами двајца помеѓу 4 ѕида.
Сум имал секс и во вц-то во Колосеум летното. Интересното беше што вриеше од гужва и сите пробуваат да влезат ама чича не им го дозволи тоа затоа што беше пратен на љубовна мисија.
И во подрум на под сум имал секс. Само едно чергиче ставив одоздола и веслај бабе.
Исто така и во Флиперница сум имал секс. Моја беше флиперницата и кога затворив вечерта ко божем да ја испратам другарката последна остана ама за среќа малку се подзадржавме подолго и во темницата си игравме пикадо. Имаше добро ехо тој дуќан, како во универзална сала да се наоѓав :smir:
И сега кога ке си ја погледам сликата од Аватарот ми текнува на одредени добри моменти кои вреди да бидат запаметени.
 

zakaculko

skinhead '03
Член од
24 март 2009
Мислења
201
Поени од реакции
33
воз, градски базент, лифт, кај комшијата у двор, школско веце, во дворот на една болница, парк.....
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
vo prodavnica ja seksnav prodavackata ne bev jas kriv mi dojde koga probuvav pantaloni i so kondom vi racete drze i se smeska aa si vikam i se preebalo inace moja vozrast ne sum pedofil jas


edit:
Не си интересен ти кажал некој?!
leandra
 

Kajgana Shop

На врв Bottom