Кајганџии во Италија

  • Креатор на темата Mussolini
  • Време на започнување
Член од
4 октомври 2014
Мислења
787
Поени од реакции
539
Како е ситуација сега во Италија? Зборам за наоѓање работа и општо живот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom