[Кајгана готвач] Натпревар за оваа недела: Смути

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Нехумана и неизбежна тема. Ајде месождери, покажете ги вашите специјалитети со леш на трпезата. :D
Изборот е ваш, комбинирајте како сакате и со што сакате, само месото нека биде во фокус.
 
Последно уредено:

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.170
Поени од реакции
15.981
Нехумана и неизбежна тема. Ајде месождери, покажете ги вашите специјалитети со леш на трпезата. :D
Изборот е ваш, комбинирајте како сакате и со што сакате, само месото нека биде во фокус.
Како ти текнало јако еј, ја се надам стварно некој леш ќе опне да видиме како изгледа тоа.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Посебни теми ви е полесно?

И морбидна си со уводот. :)))
Што знам, видов нови отворени, па отворив и јас. Спој ги ако вас ви е попрегледно и полесно така, мене не ми прави разлика, само нека бидат активни. :)
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Ви текнува кога имаше хејт дека темите биле многу на месо?
И не така одамна... :toe:
Што е до мене ми одговара... Денес таман завршив со постот :jeeee:
Абе брат бе... Сега власт отвара тема, не смее да има побуна. Кој ќе се буни на Голи Оток ќе го пратиме.
Автоматски споено мислење:

Ви текнува кога имаше хејт дека темите биле многу на месо?
И не така одамна... :toe:
Што е до мене ми одговара... Денес таман завршив со постот :jeeee:
Абе брат бе... Сега власт отвара тема, не смее да има побуна. Кој ќе се буни на Голи Оток ќе го пратиме.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Што сос имаш?
паа сос од печење мислам ,ја динстам со кореноплодови зеленчуци и послем тоа блендирам и со тоа поливам.90% сите сосови така ги праам + ким,дека ова е јагнешко )))
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.920
Поени од реакции
12.411
@CafeDelMar неаме модераторски привилегии да спојуваме теми :D Затоа и отворив посебна за гласање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom