Кациги за велосипед

EDCer

No Kitty, this is my pot pie!
Член од
19 ноември 2015
Мислења
1.043
Поени од реакции
813
Те разбирам, се си има своја цена, јас ја порачав бидејќи возам градски, ништо екстремно, е сега ако се одлучам за оф-роуд или да летам над 50км/ч, веќе ќе гледам да земам нешто поздраво, за цела велосипедска опрема што ја имам и возењето што го правам, се одлучив дека не ми е потребна скапа кацига правена по стандарди (сега за сега, нели).
Lele sto sum napisal...:sramezliv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom