Календарот на Коста Бургов

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Ајде Струмичани, на наредната собиранка да делите гратис календари :)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
треба да има некој закон против глупи календари....:ne:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Добро човеков болен е психички или колку само за да се збори за него го прави сево ова?
Кај нас во Струмица не се вели психички болен туку дека е удрен со мокар чорап по главата или дека е инкубаторско пиле...Многу легенди имаме,не е само Васа,еве го и Коста Бургов а како што Македонија нема еден саглам кандидат за председател на државата некако окото ми гледа накај Коста,proudly present the new president of Republic Of Macedonia...
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
хаха закон е коста бе:vozbud:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Коста владее. Иначе типот нешто работи освен пеење? Уствари имали ли хоби зашто пеењето му е животна опсесија. Зема ли на струмички да се изразам балтија во раце ? Прашувам зашто да се направи албум не е евтина работа.:pos2:
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
А јас би го закачила покрај креветот:pos:
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
леле сеа ќе си го испечатам пошто кај нас вприлеп вакви работи нема ... аааааа атракција ќе ми биди во собата ќе ги засени другите постери ...

жалам нирвана жалам pearl jam коста ми е на преден план :smir:
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Абе и ја лани си праев ваков календар за да се рекламирам :Р
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Ае не претерви. Далеку ми е струмица:pos2:иначе би се залагала за календаров од Коста:icon_lol:
Ке го пуштиме Коста на турнеја кај тебе,ке имаш голема чест тој да те посети :pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom