Како си ги замислувате членовите на форумов?

Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.312
Поени од реакции
7.446
@Bianconero vero

Огненото момче од фан клуб Јувентус, висок неверојатни 152 сантиметри, највисок човек во својата фамилија...

Дедо му горд има закачено слика од него, секој ден го прашува 'дедин јебеш ли шта?', реченица од која Бјанконеро доживува два мини мозочни удари, 'ебам дедин него шта', додека полека тивко му умираат и последните две мозочни ќелии, во себе си вика 'еее деде, денес сите се курви, ни една не ми дава'...

На Тиндер во последниот месец има повише 'swipe lefts' од поените на Мајкл Џордан во цела кариера, секој ден мечтае за тоа како дедин игра на свадба, на крај завршува во тешки агонии и замислува како ги тепа последните три жени што му дале корпа...

Често како мал конфликитите со другарчињата завршувале со јадење таков ќутек, што после дома има гледано Драгон Бол чисто за самоодбрана, нареден пат у маало додека јаде шамари стои во место и се дере мислејќи дека ќе собере енергија и ќе ги претепа сите, на крај завршува цел во мрсули...

Братот е полн со тикови и често во меѓусебните интеракции знае да изгуби контакт, да му се спојат две погрешни жици и да си испцуе и сопствена мајка, да излиже нешто што не треба, да прими од позади, уствари сето тоа му лежи во потсвеста и полека си го повикува, ќе дојде судниот ден и дедин да го стрефи срцев удар од веста за истополова свадба...



Бјанкица во акција...
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.293
Поени од реакции
78.949
ОКеј, само личам у реалност, постар малце.
Инаку, ти го лајкнав ова, али не сум љубител на слики на темава, кои црпат инспирација од аватарот. Мислам дека треба инспирацијата да потекнува од содржината на постовите.
 
Последно уредено:

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.668
Поени од реакции
11.705
ОКеј, само личам, у реалност, постар малце.
Инаку, ти го лајкнав ова, али не сум љубител на слики на темава, кои црпат инспирација од аватарот. Мислам дека треба инспирацијата да потекнува од содржината на постовите.
Не е од аватарот, те срч-ав како: сириус колд емоушнлес апстракт фејс според пристапот и изразувањето низ темиве.
Онака како сум те доживувал.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.293
Поени од реакции
78.949
Не е од аватарот, те срч-ав како: сириус колд емоушнлес апстракт фејс според пристапот и изразувањето низ темиве.
Онака како сум те доживувал.
океј ако е така
ја помислив од аватарот ти е (и на него едната страна му е дигитализирана, да речам)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.668
Поени од реакции
11.705
океј ако е така
ја помислив од аватарот ти е (и на него едната страна му е дигитализирана, да речам)
Да, видов сега. Немав приметено или сум видел несвесно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom