Како да го инсталирате Windows Phone GDR3 пред останатите?

Член од
19 септември 2005
Мислења
5.610
Поени од реакции
176
Нека ми е со среќа update-ов :)
Утре ќе го прочепам. Сега за сега ми делува добро, иако мака - измачив да ослободам 600 мб (HTC 8s)
 
На врв Bottom