Како да го инсталирате Windows Phone GDR3 пред останатите?

Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
179
Нека ми е со среќа update-ов :)
Утре ќе го прочепам. Сега за сега ми делува добро, иако мака - измачив да ослободам 600 мб (HTC 8s)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom