Каде се и што прават?

Член од
10 септември 2009
Мислења
157
Поени од реакции
48
Igorce od Grajfer? :))

#nostalgia :)
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
LEANDRA....fan na Asparuh i Boris 3...sega si potrebna tuka na temite za tatarite
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.157
Поени од реакции
2.821
Од сите познати личности знам најмногу за Јовица Михајловски...

Со него сме комшии 2 години на едно 100m далечина...
 
Член од
18 декември 2020
Мислења
144
Поени од реакции
92
Од сите познати личности знам најмногу за Јовица Михајловски...

Со него сме комшии 2 години на едно 100m далечина...
во Скопје живее така? Прашувам затоа што е роден во Битола, случајно да не живее тамо !!
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.157
Поени од реакции
2.821
во Скопје живее така? Прашувам затоа што е роден во Битола, случајно да не живее тамо !!
Не бе во Охрид живее во населба Христо Узунов, одвреме-навреме го среќавам во продавница...
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.157
Поени од реакции
2.821
Сигурно се осеќаш како Кинеска краљица кога ќе го видиш...
Е треба да му речам кога ќе го видам - Ти си Боље змија сум чул за тебе... Ахахаха слушам и педери ти се лепеле а?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.457
Поени од реакции
40.331
Памтам се шетав со една другарка пред пар години на плоштад и овој искочи од никаде. Ја фати за рака и и ја излижа :icon_lol: Девојчево и требаше минута две да дојде при себе.
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
8.055
Поени од реакции
5.290
Памтам се шетав со една другарка пред пар години на плоштад и овој искочи од никаде. Ја фати за рака и и ја излижа :icon_lol: Девојчево и требаше минута две да дојде при себе.
Го викаа Љубе лигавиот, „работеше“ во градски превоз.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.220
Поени од реакции
7.740
Знае некој што работи овој? Се појави на една од аудициите на М2 стигна во финале, му направија песна и не се ни појави веќе никаде јавно со нова песна. Премногу убава песна, Врчак цела песна аранжман, музика, текст му ја имаше направено.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom