Каде после 00 ?

Член од
21 јануари 2020
Мислења
30
Поени од реакции
5
Кои дискотеки работат утре (вторник 31.05) после полноќ во Скопје знам за Маракана и Мусандра други?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.023
Поени од реакции
9.270
Немаш потреба од дискотека, ја праам домашна журка, али само за одбрани ликови. Не можеш да влезеш без препорака, приватна забава е сепак. Ама јас ќе те поканам еве лично. Пиши ми ПП, да видиме кои си, што си.. па ќе видиме понатака дали ќе те поканиме да дојдеш.
Правиш журка само за одбрани ликови, не се влегува без препораки, човек да си помисли Г7 самитот ќе се одржи кај тебе.. ама ајде, рандом непознат лик што никогаш не си го сретнал у живот може да намине на журчето, покана у ПП, таму шифрата ќе му ја кажеш за домофонот хехехе
 
Член од
28 август 2009
Мислења
1.294
Поени од реакции
2.380
У Вторник немаш некој избор.

Диско Минус 1 или Маракана, а исто ти работи и Салун.
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.518
Поени од реакции
11.180
Работат ли летните дискотеки во парк? Нешто ко да слушнав дека се затворени.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
8.027
Поени од реакции
13.686
Ne rabotea, im gi poskapea licencite. Vikendov treba da otvorat dve ko so znam, musandra i pure.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom