Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
24 март 2013
Мислења
11
Поени од реакции
1
Универзален полнач за лап топ? Постои ли таков? Како им се движи цената? Имам од оние професорскине, ми се откачи нешто во полначот, ме мрзи да го носам на сервис.
а променана на кабелчето би те коштало 800-1000 максимум и башка оргинално кабелче
--- надополнето: 5 јули 2013 во 18:59 ---
Од каде да најдам вакво и кач пари е?
хеми моторс. во керамидница таа едносмерната улица шо е 200 евра
 

vlatko_95

Чоек
Член од
26 септември 2008
Мислења
260
Поени од реакции
66
Вака сеа.. несмеам да ја изложувам главата на сонце.. па морам нон-стоп да сум со бела капа... ама проблемот е кога ќе идам на море... кога ќе пливам.. ми треба некоја капа што ќе можам да пливам со неа и да ме штити од сонцето.. Кај да најдам таква...? Прво си помислив оние за пливање Speedo, но тие се гумени и мн. жешко ќе биде со нив на отворено... Сеа си мислам за некоја како на ватерполистине што носат, па знаете ли кај да најдам такво нешто?
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
1.262
Поени од реакции
946
Дечки каде можам да најдам војничка или полицајска вреќа за спиење.Со добар квалитет
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.456


Каде можам да најдам вакво за исправање на грб? Пајаче или незнам како ги викаат?
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.672
Поени од реакции
6.198


Каде можам да најдам вакво за исправање на грб? Пајаче или незнам како ги викаат?

Medicus Help
http://www.medicushelp.com.mk/
--- надополнето: 7 јули 2013 во 23:57 ---
Дечки каде можам да најдам војничка или полицајска вреќа за спиење.Со добар квалитет

....има еден тип продава опрема од ЈНА и сегашнава српска војска....вреќи, шаторки крила, ашови итн...ако мислиш на нешто такво пиши ПП за да ти го пратам бројот
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.313
Поени од реакции
257
Можам да дознаам име на сопственик на број ако прашам во T-Mobile?
 
Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.636
Поени од реакции
2.275

Merriam Webster's Collegiate речник, има во некоја книжара или некаде да се купи?
 
2

~2A

Гостин
Кај можам да најдам bone neklace?

-Со мали ковчиња (демек се) изредено цело ланче?
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.598
Кај можам да најдам bone neklace?

-Со мали ковчиња (демек се) изредено цело ланче?
тоа е металска работа :D
ОН, во охрид ги имам гледано, така да ... ако те затера пат накај ох, по тоа тезгите има
 

Kajgana Shop

На врв Bottom