Каде може да најдам? (Општи прашања)

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
dali nekoj poracuval preku ebay.com i dali mu stignala narackata i neka objasni kako ako stigaat narackite
 
Член од
21 јуни 2013
Мислења
157
Поени од реакции
110
Знаете ли каде можам да најдам гел за правење гелни нокти?
 

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
dali otkupuvaat sati negde po gtc po skopjevo po carsija i btw e ovoj sakam da go prodadam original adidas dali e maski dali e zenski samo baterija so nema i toa edno za navivanje mu fali a rabotese se samo sto baterijata crkna pizap.com13726432608041.jpg
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
dali nekoj poracuval preku ebay.com i dali mu stignala narackata i neka objasni kako ako stigaat narackite
Мене ми стигнала, а нарачката стига за одредено време 15-25 дена во пошта, спакувана и облепена во тејп со царинска маркица, едноставно идеш и си ја подигаш со лична карта
 

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
Мене ми стигнала, а нарачката стига за одредено време 15-25 дена во пошта, спакувана и облепена во тејп со царинска маркица, едноставно идеш и си ја подигаш со лична карта
a kako plakas
?????
 
Член од
21 март 2009
Мислења
166
Поени од реакции
2
ДЕЧКИ , КАДЕ МОЖАМ ДА СЕ ОБРАТАМ И ДАЛИ ИМА ШАНСИ ДА СЕ ДОЗНАЕ КОЈ ГО НАПРАВИЛ ЛАЖНИОТ ПРОФИЛ НА ФБ ОД КОЈ ДОБИВАМ НАВРЕДИ ПРЕКУ ПОРАКИ И КОМЕНТАРИ . ПРОФИЛОТ Е СЕГА ДЕАКТИВИРАН . ?/
 
M

Muranyi

Гостин
ДЕЧКИ , КАДЕ МОЖАМ ДА СЕ ОБРАТАМ И ДАЛИ ИМА ШАНСИ ДА СЕ ДОЗНАЕ КОЈ ГО НАПРАВИЛ ЛАЖНИОТ ПРОФИЛ НА ФБ ОД КОЈ ДОБИВАМ НАВРЕДИ ПРЕКУ ПОРАКИ И КОМЕНТАРИ . ПРОФИЛОТ Е СЕГА ДЕАКТИВИРАН . ?/
Можеш да пријавиш лажен профил во Агенција за електронски комуникации и најмногу што можат да направат е да го деактивираат профилот и тоа во рок од недела дена отприлика.
Не верувам дека можат да дознаат кој го направил профилот,а и да е можно,мислиш дека некој треба да вложува ресурси затоа што те имаат навредено преку ФБ?
 
Член од
21 март 2009
Мислења
166
Поени од реакции
2
Можеш да пријавиш лажен профил во Агенција за електронски комуникации и најмногу што можат да направат е да го деактивираат профилот и тоа во рок од недела дена отприлика.
Не верувам дека можат да дознаат кој го направил профилот,а и да е можно,мислиш дека некој треба да вложува ресурси затоа што те имаат навредено преку ФБ?
Ви благодарам за одговорот . ;)
 
Член од
30 мај 2011
Мислења
552
Поени од реакции
130
Каде може низ скопјево да најдам ранец за планинарење?.
--- надополнето: 1 јули 2013 во 18:24 ---
Каде може низ скопјево да најдам ранец за планинарење?.
 
Член од
29 јуни 2013
Мислења
36
Поени од реакции
18


Знаете каде можам да најдам Michael Kors rose gold часовник?
 
Член од
15 март 2013
Мислења
950
Поени од реакции
620
Каде може низ скопјево да најдам ранец за планинарење?.
--- надополнето: 1 јули 2013 во 18:24 ---
Каде може низ скопјево да најдам ранец за планинарење?.
Помини во гтц,спроти вегера бурекџилницата имаш многу добри и за доста убави цени
 
Член од
30 мај 2011
Мислења
552
Поени од реакции
130
Помини во гтц,спроти вегера бурекџилницата имаш многу добри и за доста убави цени
Бев и таму немаат ништо а и незнаеле кога ќе донесат,а ваму во аутдор на почеток од сеп. тек ќе донеле.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom