Каде може да најдам? (Општи прашања)

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Каде да барам шатори, со пристапна цена :D? Сепак ми треба само за два дена, не ми се даваат ептен пари. :$
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.141
Поени од реакции
11.770
Мислам дека имаше во Џамбо. Ама не сум влегла одамна, така да не знам сега дали има...
Види и по другите поголеми супер маркети, мислам дека ми има некој спомнато дека имало во тинексот кај ФОН, накај маџари кога одиш.
 
Член од
20 ноември 2011
Мислења
68
Поени од реакции
11
Каде можам да купам опрема за голф, аматерска за правење на мало голф теренче за тепање време?
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.673
Поени од реакции
7.159
Како се вика тоа кај што е стрелката да не знае некој :D
130222122026-josh-smith-nba-trade-deadline-single-image-cut.jpg
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.530
Поени од реакции
42.750
Мислев на тоа како лента што е :D на главата а не за тој како се вика
Извини, грешно прочитав (тој, наместо тоа) :D

Headband
Или кај нас просто кажано, стегач за глава :D


Каде да барам шатори, со пристапна цена :D? Сепак ми треба само за два дена, не ми се даваат ептен пари. :$
Провери по огласи :)
 

-Rubik-

>>{- _ -}<<
Член од
31 октомври 2009
Мислења
311
Поени од реакции
101
дали може да се најде негде во мк опрема за репарирање на шофершајбна?
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.389
Поени од реакции
695
Извини, грешно прочитав (тој, наместо тоа) :D

Headband
Или кај нас просто кажано, стегач за глава :D
Од стегач до потач (да не му лизга потта во очи) леле колкава разлика има.
 
M

Muranyi

Гостин
На врв Bottom