Каде е паричката?

Статус
Затворена за нови мислења.

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Kaj nas uste nemame vrteno, vo ponedelnik.Takov e obicajot:toe:
 

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Леле ми се плаче на оваа тема.Значи колку само сакам да ми се падне и ништо секоја година кај некој друг..До сега еднаш ми се има паднато и стварно многу срекна година ми беше.Оваа година кај брат ми се падна,не за џабе го викаат Лаки:)
 
Член од
9 март 2007
Мислења
483
Поени од реакции
6
За сите по едно парче, Господ,куќа,нива,работа ова она, за сеkој член амa паричето се падна кај мене...ај да видиме како ќе се покаже оваа година????
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
Се падна во куќата,за сите добро :) Дури не ме ни залажаа со лебче плус,КАЛИМЕРО НЕМА ПРАВДА
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Кај мајка ми и баш ми е мило шо кај неа се падна.
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
kaj nas isto takaimase vrtenje na paricka mu padna na mazot mi.pa neka mu e so sreka godinava,a mene licno da vikazam ne pamtam da mi padnalo parice pa nadezta posledna umira.:vozbud::toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom