Итно ми треба помош!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 септември 2019
Мислења
3
Поени од реакции
2
Доколку има некој ако може да ме исконтактира , ми треба да научам околу хакирањето на социјалните мрежи (инстаграм) потребно мие за мои лични потреби поради оправдани причини.
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
2.244
Поени од реакции
4.643
Ти го хакнале акаунтот или? Ако е до тоа тогаш имаш опции како ресетирање на лозинка и други процедури за да си го повратиш.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.540
сигурно некој објавил некоја слика од него па сега сака да му го хакне акаунтот
 
Член од
9 септември 2019
Мислења
3
Поени од реакции
2
Родител сум и детето има проблеми околу еден приватен проблем ама поврзан со неговиот инстаграм акаунт поради тоа е поставена темата
 
Член од
28 август 2009
Мислења
969
Поени од реакции
1.384
Репорт одма до супорт ако се однесува за малолетник. Строги се во вакви ситуации, особено кога станува збор за деца. А да „хакнеш“ профил, шансите ти се еднакви со 0. Едино маилот некако да му го дознаеш па со ресетирања на пасворди нешто да измислуваш али 99.9% failed ке биде.
 
Член од
21 јуни 2019
Мислења
13
Поени од реакции
3
Еве да појаснам нешто, хакирање за 1 ден не се учи и никој неможе да те научи освен ако не се посветиш неколку години прво на Пајтон(програмски јазик) па после да учиш оперативен систем. Ако сакаш да започнеш ете почни да го учиш пајтон, ама хакирање за помалкѕ од 1на година нема да научиш никогаш.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.540
што да хакне, инстаграм ли да го хакне? :tapp:
ретко кој денес се замара со тоа. не се хакира системот, се хакираат корисниците.
 
Член од
21 јуни 2019
Мислења
13
Поени од реакции
3
што да хакне, инстаграм ли да го хакне? :tapp:
ретко кој денес се замара со тоа. не се хакира системот, се хакираат корисниците.
Не дека неможе, секој систем има свои дупки во безбедноста ама не мислев на тоа мислев за корисникот да
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom