Итни барања за донирање крв

Член од
25 февруари 2011
Мислења
52
Поени од реакции
32
Итно е потребен дарител за А- крвна група за момче од Куманово. Може директно да се обратите и на трансфузиологија во Скопје. Благодарам однапред.

Телефон за контакт за повеќе детали: 076 499 905
 

Kajgana Shop

На врв Bottom