Итни барања за донирање крв

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции и помош' започната од AlternativeF, 26 декември 2013.

 1. soloultra

  soloultra

  Член од:
  25 февруари 2011
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  32
  Итно е потребен дарител за А- крвна група за момче од Куманово. Може директно да се обратите и на трансфузиологија во Скопје. Благодарам однапред.

  Телефон за контакт за повеќе детали: 076 499 905
   

Сподели преку: