Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ne apsolutno nego mi zapalo za oko da se mjesas samo u ove nacionalisticke stvari nista drugo.
Uopšte nisi u pravu! Ja šta imam oko ipitv-a rešavam putem poruka, skypa itd., pitam i pitaju me, a ovakve stvari me itekako dotiču , uostalom kao i tebe!
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Uopšte nisi u pravu! Ja šta imam oko ipitv-a rešavam putem poruka, skypa itd., pitam i pitaju me, a ovakve stvari me itekako dotiču , uostalom kao i tebe!
Kad se neko pravi budala da, kao ovaj ilince naprimjer bojkotira forum jel je protiv necega sto je sam izazvao. A sad jesam li ja upravu ili ne to nek drugi sude moje misljenje je tako da postiras samo kad treba kritikovati ove sto propagiraju nacionalnu mrznju. Sad ti si se uvrjedio za to a kad malo bolje skontas to uopce nije lose cak naprotiv svi se trebamo boriti protiv budaletina i fasista koji truju citav Balkan 30 god.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Kad se neko pravi budala da, kao ovaj ilince naprimjer bojkotira forum jel je protiv necega sto je sam izazvao. A sad jesam li ja upravu ili ne to nek drugi sude moje misljenje je tako da postiras samo kad treba kritikovati ove sto propagiraju nacionalnu mrznju. Sad ti si se uvrjedio za to a kad malo bolje skontas to uopce nije lose cak naprotiv svi se trebamo boriti protiv budaletina i fasista koji truju citav Balkan 30 god.
Dobro, i sve i da je tako kao što kažeš (a ja tvrdim da nije) , ne vidim zašto je to tvoja briga kad ću ja nešto komentarisati? Moja stvar...
A za njega moram da komentarišem jer već sto puta ukazujem i administraciji i javno da čovek vređa, proziva na nacionalnij osnovi na najpodmukliji način i niko ne reaguje...
Zar stvarno misliš da ne bih trebao ni ja?
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Dobro, i sve i da je tako kao što kažeš (a ja tvrdim da nije) , ne vidim zašto je to tvoja briga kad ću ja nešto komentarisati? Moja stvar...
Pa jel reko neko da nije tvoja stvar komentarisi burazeru do zore al nemoj meni glumiti mangupa ovdje i kurciti se nesto. Ako si borac protiv toga obracaj se njima neznam sta mene citiras ovdje u svakom postu.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Pa jel reko neko da nije tvoja stvar komentarisi burazeru do zore al nemoj meni glumiti mangupa ovdje i kurciti se nesto. Ako si borac protiv toga obracaj se njima neznam sta mene citiras ovdje u svakom postu.
Njima sam se ja obraćao kad je trebalo, ne sekiraj se ti, i svaki ban sam pošteno odslužio za to...
Eto, ja tebi glumim mangupa...Ok:)
Uostalom, rešili smo sve zar ne?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
"Nikada ama bas nikada nikoga nisam spomenuo na tu osnovu. Burazeru pored mene zive Arapi, Turci, Englezi, Svedi nije bitno ko je koja vjera boje tena ili bilo sta bitno je ko je covjek."
isto k'o u nasoj Vojvodini, i to ne damo nikome da kvari ;) (y)
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Njima sam se ja obraćao kad je trebalo, ne sekiraj se ti, i svaki ban sam pošteno odslužio za to...
Eto, ja tebi glumim mangupa...Ok:)
Uostalom, rešili smo sve zar ne?
Pozitiva burazeru samo, naravno da jesmo.
Автоматски споено мислење:

Frisko iskeniranih 220 listi djelim na pm znaci svaka radi 100%.
Da malo temu promjenimo ima svakakvih domacih stranis sa jenom konekcijom sa vise etc....
P.S Mogao sam da glumim mangupa pa da napisem 220 puta na kajgani IMAS PM :)
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Pozitiva burazeru samo, naravno da jesmo.
Автоматски споено мислење:

Frisko iskeniranih 220 listi djelim na pm znaci svaka radi 100%.
Da malo temu promjenimo ima svakakvih domacih stranis sa jenom konekcijom sa vise etc....
P.S Mogao sam da glumim mangupa pa da napisem 220 puta na kajgani IMAS PM :)
е вака...
сменете го препукувањето.....со вистинската намена на форумот!(y)
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
е вака...
сменете го препукувањето.....со вистинската намена на форумот!(y)
Nek si me i ti pohvalio evo sad djelim jos 220 :)
Poenta cjele price je evo ja cu sad svima podjeliti za dva dana ce biti nemam sta gledati daj mi mac taj i taj. Ok nije problem ko je se tek registrovao a da clanovi koji su ovdje od 2016 pitaju takva pitanja malo mi dodze kao sprdancija.
Pitanje za ove VIP-ovce
jel imate u vip sekcijam sve te liste, pocece raja gledati pa se nemate sa cime kurciti.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom