Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
ja samo govorim o cinjenicama, ja se ne bavim skeniranjem iptv lista, ali ih zato pronalazim na druge nacine, meni je vazno da imam i satelit i drim i kablovsku i iptv televiziju, razumes ;)
Pa to i ja kazem,ne bavim se skeniranjem iptv listi jer neznam,ali dream znam i ubijam dosadu sa tim,do listi dolazim vecinom od kolega sa foruma.A u dreamovima nema iptv listi kao nekad,i ako ima,sa jednom su konekcijom,jedino ako nisi u moj usao gdje ima bar 20 visekonekcijskih,neke rade i 4 godine vec
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Kazem iptv napredije trcecim korakom ,ima jos mnogo toga kvalitetnog sto se zna i nezna.
Samo naravno mnogo toga je uz nesebican trud osoba koi su spremni uvek da pritrce i pomognu kada zapne ,sute i ne eksponiraju ,jednostavno gledaju svoja posla.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa to i ja kazem,ne bavim se skeniranjem iptv listi jer neznam,ali dream znam i ubijam dosadu sa tim,do listi dolazim vecinom od kolega sa foruma.A u dreamovima nema iptv listi kao nekad,i ako ima,sa jednom su konekcijom,jedino ako nisi u moj usao gdje ima bar 20 visekonekcijskih,neke rade i 4 godine vec
pazi, meni niko ne treba da daje iptv liste i opet ih imam, razumes, jedino mi panel ponekad da koju,(ja mu ih ni ne trazim) sasvim je dovoljno biti clan pojedinih foruma i eto lista koliko hoces ;)
Автоматски споено мислење:

nego su ljudi lenji (ili nemaju vremena) da ih potraze na netu, i svi bi da im traju mesecima
Автоматски споено мислење:

a, da ne govorim o ovoj aplikaciji sto ih dele po vip-ovima, kud' ces vise i bolje
Автоматски споено мислење:

ili o udp ili m3u8 listama ;)
Автоматски споено мислење:

npr. arene gledam ovako ;)
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ne znam di pitati, a l ako ovo ima veze s pilićima, onda stvarno jadno... Blesavu zajebanciju pojeo mrak i tama, nema tu pozitive.... Jednom riječju, jadno....
Sta banovali te sa tog njihovog foruma zbog komentara ovdje u kojem si spomenuo piliće?
To se zove ljubav i zastitnicki odnos prema zanimanju koje radis.
PRAVDA ZA PILIĆE :D
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
nisam nikada rekao da su iptv liste lose, ali mnogo puta sam "prikazao" da live kanali (prenosi) obicno kasne ;)
I u samim iptv listama ima razlike, prije usporedio dvije liste, kanal rtcg1 ,deset sekundi razlike u slici, a meni se bas nešto ova sporija sviđa, ja kad gledam tv ne žutim niđe, čemu žurba..

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
15 февруари 2013
Мислења
73
Поени од реакции
89
A tebi mangupe jel hoces da ti sve usere pobrisem zajedno sa tvojim reselerima kojih imas ravno 22 (ReseKreso , ReseEdo, ReseLion, ReseDamir, ReseBabaZ, ReseBabaZ, ReseFreon...) Spremi dobar backup inace ti je sve javno jel se neznas zastiti. Pisam ti se na znanje ako neznas phpmyadmin zatvoriti.
Eto ja cu ti pomoci postoji jedan folder costum.ini se zove tu konju.
XtreamcodesTV :motorce:
Sta koristis majstore.Sta god da je mnogo te radi.Ja niti imam iptv niti znam da skeniram.Ono sto dobijem koristim iskljucivo ja da gledam.Sto se tice tih risilera,brisi ih sve,zabole me :D
Slobodno mozes i taj moj panel.
Svasta hoda ovom zemljom...
 
Член од
15 февруари 2013
Мислења
73
Поени од реакции
89
A tebi mangupe jel hoces da ti sve usere pobrisem zajedno sa tvojim reselerima kojih imas ravno 22 (ReseKreso , ReseEdo, ReseLion, ReseDamir, ReseBabaZ, ReseBabaZ, ReseFreon...) Spremi dobar backup inace ti je sve javno jel se neznas zastiti. Pisam ti se na znanje ako neznas phpmyadmin zatvoriti.
Eto ja cu ti pomoci postoji jedan folder costum.ini se zove tu konju.
XtreamcodesTV :motorce:
Zaboravih i usere.Brisi i njih.Samo udri majstore :LOL::LOL::rolleyes:
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Sta banovali te sa tog njihovog foruma zbog komentara ovdje u kojem si spomenuo piliće?
To se zove ljubav i zastitnicki odnos prema zanimanju koje radis.
PRAVDA ZA PILIĆE :D
čovjek ima 50 postova u 2 godine od tih 50 postova 57 postova su traženje listi tak da ...
Автоматски споено мислење:

Ne znam di pitati, a l ako ovo ima veze s pilićima, onda stvarno jadno... Blesavu zajebanciju pojeo mrak i tama, nema tu pozitive.... Jednom riječju, jadno....
nema veze s picekima ima veze s tvojim odnosom prema forumu ...bio si u vipu preko veze i još si se ponašao ko mangup , kako si došao tako si i otišao ...
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
pazi, meni niko ne treba da daje iptv liste i opet ih imam, razumes, jedino mi panel ponekad da koju,(ja mu ih ni ne trazim) sasvim je dovoljno biti clan pojedinih foruma i eto lista koliko hoces ;)
Автоматски споено мислење:

nego su ljudi lenji (ili nemaju vremena) da ih potraze na netu, i svi bi da im traju mesecima
Автоматски споено мислење:

a, da ne govorim o ovoj aplikaciji sto ih dele po vip-ovima, kud' ces vise i bolje
Автоматски споено мислење:

ili o udp ili m3u8 listama ;)
Автоматски споено мислење:

npr. arene gledam ovako ;)
A to sto se tice vip_a , lista ,aplikacija u pravu si samo opet ima jedna tako reci tuzna cinjenica .
Kada se dele liste na primer ovde ili druge forume opet trce i staju u red,pitam se zasto.
Pa ne budite toliko pohlepni i sebicni ,odstupite mesto nekom drugom koi zbog nekakvih razloga nemoze sebi priustiti listu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom