Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Pred našom kućom, baš ove noći,
Jedan se jezić, usudio proći.
Ježurko Ježic, kućicu traži,
čini se naš mu, dom je najdraži.

Malen je, sitan, k'o dječja šaka,
Na boj je spremna bodlja mu svaka,
Ne boj se ježu, ništa ti neću,
Za tebe spremam, bombona vreću.

U snu sam bio, prijatelj s njime,
Jer često u snima, nemam s kime,
A kad se jutros, probudih tako,
Potrčah vidjet iznenađenje slatko.

Al' ne bi ništa, jezić odluta,
Ni traga nema od njegova puta.
Izgubih druga, za tih par sati,
Sad čekam opet, da mi se vrati.

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan vikend vam želim.
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
9
Поени од реакции
19
Mene na jednom sličnom forumu (lako je pogoditi koji) trajno banovali zato što se nisam pojavljivao 30 dana...
 
Член од
22 јануари 2021
Мислења
16
Поени од реакции
10
Neki ljudi misle da je 'admin' prava titula.. Neki se uzive.. E sad da li su u pravu ili nisu,tesko je rec.. Mozda treba tako.. A vi koji imate mozak i znate kojesta oko iptv-a, i svega sto ide uz to - idite i unovcite pamet, nece vam falit ni Kajgana ni ijedan forum slican ovome :) Dobacite ponekad lagano mahanje i to je to.. Osim ako i vama trebaju aplauzi ovih kojima dajete liste ili ovih koji vas hvale kako ste majstori ili velemajstori svog zanata.. kako god.. Ko nije pacenik nece mu falit nijedan forum ovog svijeta..
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
943
Поени од реакции
1.681
Eh @dadoxy pa ti nama pomaži, ne možemo 10 potpisa skupiti, da bi te vratili.
Marko, neznam šta je uradio, ali njima koji se iole razumiju i znaju oko IPTV, progledaj kroz prste,
,a nas koji pojma nemamo, šalji na hlađenje kad zgriješimo :).
Vrati nama Princa sa Neretveee......
Автоматски споено мислење:


A joj psovke kod nas Balkanaca, to je normala, mi ako se ne popi**aramo, ne možemo ni komunicirat :)
evo i od mene jedan potpis mislim da treba da se odblokira @dadoxy
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Momci, nemam nista protiv @dadoxy , dapace. Ljudi su ovdje za puno manje stvari dobivali glupave banove na mjesec, mjesec i pol. Cemu sad tolika frka, covjek je odradio vec vise od pola bana na 7 dana, sad se pjenimo oko toga, a prije se niko nije niti javio ili stao u odbranu istih. :toe:
Covjek je jednostavno kolateralna zrtva nekih drugih stvari, al' njemu je to jasno i cemu sad neka velika frka?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Istina boli jbg. :)
Автоматски споено мислење:

Ako preuzmes ulogu Robina Hooda moras biti svjestan cinjenice da te to moze mlatnuti po glavi, mislim da smo svi mi ukljucujuci i gorepomenute svjesni te jednostavne cinjenice, al' kako se kaze: "Ku..cenje se placa, jbg".
Ako ne zelis talasati, jednostavno odsutis, jbg.
Автоматски споено мислење:

Nadoveznica na gornji post, vecina misli da ja kao clan nekih vip sekcija i slicnih gluposti moram sutiti i plivati kako drugi kazu.
E sad, radi mira u kuci:
- niko od mene kao clana neke od tih sekcija to uopce ne trazi.
- sve i da me trazi, ne bih to ispostovao jer imam neki svoj stav.
- slijedeci put kad operete neku vip sekciju po pitanju gorepomenutog, uzmite u obzir gorepomenute stavove, vrijede u principu za sve clanove istih.
 
Последно уредено:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
#EXTINF:-1,Baraza TV
#EXTINF:-1,Baraza TV Classic Hits
#EXTINF:-1,Baraza TV Greek Music Hits
#EXTINF:-1,V2Beat TV
Jedan vid Playstore za Samsung i LG Smart televizore ,naravno moze i u Androidu ,ima interesantnih aplikacija i plejera.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom