Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Telemach u Srbiji nema arene, niti mts sportklubove.
Koliko sam ja upucen u regionu jedino u BiH je drzava primorala emitere da daju svoje kanale konkurentima, dakle mtel da daje arene telemachu a telemach sk mtelu, sad su verovatno opet ucene u pitanju, traze puno para jedni drugima za emitovanje istih
Iz Arene objavili da su ostali uslovi nepromijenjeni ali da je Telemach za razliku od ostalih odustao .. nece im niko ostat pretplatnik jer konkurencija ima Arene, potpuno suluda odluka .

Oni recimo imaju Nova kanale koji prenose utakmice reprezentacija i na kojima se gledaju zvezde granda , a BH telecom nema pa im je to mozda nada i logika :D

 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Iz Arene objavili da su ostali uslovi nepromijenjeni ali da je Telemach za razliku od ostalih odustao .. nece im niko ostat pretplatnik jer konkurencija ima Arene, potpuno suluda odluka .

Oni recimo imaju Nova kanale koji prenose utakmice reprezentacija i na kojima se gledaju zvezde granda , a BH telecom nema pa im je to mozda nada i logika :D

U Srbiji je vec duze vremena rat saopstenjima od oba emitera, te jednima smeta ovo te drugima ono ali bolje da se mi ne zamaramo, dok god mozemo jedne gledati dzabe dobro je(ipak vecina nas placa barem jednu kablovsku).
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Ponovimo gradivo.
Email treba ne citate.
Автоматски споено мислење:

Jel može neko da mi pošalje
treba mi jedna stalker lista sa geniptv,
ili ako može adresa portala.
Imao sam jednu listu ali više ne otvara. Ne znam da li su nešto promenili.
Nemoze. Skener jedino_Od sad radite dosta ste se klanjali.
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Email email
Автоматски споено мислење:

Nema vise niko da trazi liste deli se samo skener.
 
Член од
21 јули 2018
Мислења
45
Поени од реакции
25
Pitanje za KOBRU

Imas moj mejl poslao sam ti i ti meni skener ali imam prolem nece da raspakuje rar fajl prijavljuje gresku ima li pomoci? Moze li opet da posaljes ili na neki drugi nacin?
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
U Srbiji je vec duze vremena rat saopstenjima od oba emitera, te jednima smeta ovo te drugima ono ali bolje da se mi ne zamaramo, dok god mozemo jedne gledati dzabe dobro je(ipak vecina nas placa barem jednu kablovsku).
vidi telemah je total mts isto ima sat platformu smrdi tu nesto moje licno misljenje rat provajdera e sad dali utjece na ovo sve sat platforma od totala i mts
 
Член од
23 февруари 2019
Мислења
132
Поени од реакции
218
Email email
Автоматски споено мислење:

Nema vise niko da trazi liste deli se samo skener.
Ja dobio skener pre neki dan ali kod mene ne nalazi nista, probao sam sa validnim mac i ni njih ne nalazi.
Mac mi je u formatu 00:1A:79:xx:xx:xx, proxy skinem svez pre skeniranja, ako je neko raspolozen da mi kaze gde gresim na pp ili je verzija skenera kod mene falicna.
 
Член од
18 октомври 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
[QUOTE = "kırmızı kobra, gönderi: 9193044, üye: 127113"]
Raja nadeno salje için Idea, nekoji su me iznenadili.Bice i za izvoz kazu.
[/ ALINTI]
moze meni tarayıcı
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
@crvena kobra
Ovo stvarno nema smisla! Podelio si preko sto skenera ljudima, kad ono skener ti je jako spor i ne nalazi ništa!
Kad deliš moraš ljudima dati skener koji ubada svaki drugi-treći MAC i to da završi skeniranje za 15 minuta i da nalazi isključivo višekonekcijske liste!!!
Nisi fer uopšte!:);)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom