Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@zokiniko a, mozes li ti opet uci u panel ; :D
zato sam i rekao, da lista moze da prestane sa radom, ali se ne gasi (u smislu da se server ne gasi) ;)
 
Последно уредено:
Член од
15 јануари 2020
Мислења
11
Поени од реакции
7
Dobar dan zokiniko da li mogu da dobijem mak sa nasim kanalima da duze rade za android boks ....hvala
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
14 vas je dobilo listu a po mom to je cilj foruma da se dijele liste i ljudi gledaju,sad ovi sto pljuju po drugima i ljece svoje bolesne karaktere nek pljuju i vredjaju
U pravu si uglavnom i tacno je to sve , mada se lista moze ubaciti i na mac uredjaja da bi se manje sirila, jest da ima malo vise posla , ali je sigurno mnogo efikasnije i dugotrajnije za sve , pa i za tog kome je dajes.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Znaci zokiniko je unistio listu dao je reseleru ovdje na kajgani.Opce poznato kako kaze jedan clan ovdje on sve unisti sta dobije.Saputalo se da je on delio.
Kako mozes tvrditi nesto sto nisi siguran?Je'l Kajgana jedini forum na netu na kojem se dijele liste?
Krivis covjeka koji je uvijek davao liste,bila Nova Godina ili ne a ne krivis ove sto se sepure slikama kao balavci.Treba biti realan...
 
Член од
17 декември 2020
Мислења
25
Поени од реакции
56
14 vas je dobilo listu a po mom to je cilj foruma da se dijele liste i ljudi gledaju,sad ovi sto pljuju po drugima i ljece svoje bolesne karaktere nek pljuju i vredjaju
Potpuno se slazem, i ne treba sve novajlije trpati u isti kos.
Ja sam dobio dobru listu od @Sota mogu samo 3 konekcije, ali cuvam je ko oci u glavi.
Takodje mi je @xeonn poslao listu od 100 konekcija, ponekad malo koci, takodje je niko nece videti
Kombinovanjem ove dve, pokrivam moje potrebe
CrvenaCobra mi je poslao onaj skener, jeste da je u nepoverenju mozda poslao onaj sto puca ali hvala, bar sam video kako to funkcionise.
Vremenom verujem da cu steci Vase poverenje, i ovo sto sam dobio, ja prezadovoljan.

Za sada mi ne treba nista vise, bar dok funkcionise.

Pozdrav i sve najbolje u 2021!
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Podeliti 14 višekonekcijskih u jednom cugu je previše i to vlasnik odmah vidi, pusti 2-3 dana tako i onda je ukine kada broj konekcija poraste za 20%, onda postavi novu višekonekcijsku, da bi dušebrižni darodavalac (suštinski kradljivac) podelio novih 14 i tako u krug.
Onda gazdi-vlasniku pukne film i ukine višekonekcijsku i prebaci na tokene! Zadovoljstvo oduševljenih vlasnika više-konekcijskih listi od 5000 ili 10000 konekcija ne traje dugo, najviše 7 dana, dakle, džaba ste krečili !!!
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Podeliti 14 višekonekcijskih u jednom cugu je previše i to vlasnik odmah vidi, pusti 2-3 dana tako i onda je ukine kada broj konekcija poraste za 20%, onda postavi novu višekonekcijsku, da bi dušebrižni darodavalac (suštinski kradljivac) podelio novih 14 i tako u krug.
Onda gazdi-vlasniku pukne film i ukine višekonekcijsku i prebaci na tokene! Zadovoljstvo oduševljenih vlasnika više-konekcijskih listi od 5000 ili 10000 konekcija ne traje dugo, najviše 7 dana, dakle, džaba ste krečili !!!
istina jedino nestoji to kradljivac jer nema vecih kriminalaca od samih strimera samim tim sto su ilegalni a zarade boli glava naprimjer ovaj konkretno 5777 usera puta 8 eura cifra boli glava neplaca ni centa poreza
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
istina jedino nestoji to kradljivac jer nema vecih kriminalaca od samih strimera samim tim sto su ilegalni a zarade boli glava naprimjer ovaj konkretno 5777 usera puta 8 eura ,cifra boli glava neplaca ni centa poreza
Istina je da su oni kradljivci na veliko, ali takvi najbolje prolaze i ne zamera im se !!!
Darivanje više-konekcijskih koje će veoma brzo ugasiti i nije neko darivanje. Ako si faca, kaži ovde javno kako si došao do te liste, naravno, nećeš otkriti !!!
A ljudi samo traže daj-daj-daj, bolje ih naučiti da koriste štap i udicu nego im stalno deliti po neku ribicu, od koje se neće najesti !!!
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Istina je da su oni kradljivci na veliko, ali takvi najbolje prolaze i ne zamera im se !!!
Darivanje više-konekcijskih koje će veoma brzo ugasiti i nije neko darivanje. Ako si faca, kaži ovde javno kako si došao do te liste, naravno, nećeš otkriti !!!
A ljudi samo traže daj-daj-daj, bolje ih naučiti da koriste štap i udicu nego im stalno deliti po neku ribicu, od koje se neće najesti !!!
Tako je ja im dao skener a ne liste.neka griju stolicu.Dobilo ih 80.Ako treba jos 80 ce dobit.Email obavezan pri slanju.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom