Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Time shifting koji serveri u stb emulatoru imaju tu mogucnost,onaj narandasti sat kraj kanala postavljen jel se ko sretao sa tim
 
Член од
27 јануари 2018
Мислења
40
Поени од реакции
12
Pozdrav! Treba mi Nord vpn account.Imao sam ga do danas, pa mi je prošao.Dali bi mi ko mogao poslati novi?
 
Член од
18 ноември 2018
Мислења
678
Поени од реакции
529
pozdrav mrnjoka ja bas nemam al po mogucnosti pod m3u listu al da ima exyu fala zivio
 
Член од
15 ноември 2020
Мислења
5
Поени од реакции
0
Nebih da budem dosadan, da li bi mi neko poslao neku stabilnu m3u listu na PP, da ima sporta bilo bi dobro. Ja da znam da vadim liste, ja bih davao i drugima....

Hvala
 
Член од
21 јануари 2016
Мислења
223
Поени од реакции
119
Moze li mi neko pomoci, placena mi je aplikacija, radila je ali sad ne mogu da vidim MAC adresu :(
U cemu je problem zna li neko?
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
aplikacija SMART IPTV zasto se ne moze instalirati na samsung tv
Kao što ti je @Macor77 rekao Samsung je maknuo iz svoje trgovine SmartIPTV aplikaciju. Ali to se riješi na način da sa SIPTV stranica skineš fajlu,
spremiš je u root direktorij USB stick-a, ubodeš u TV i normlno instaliraš. Ja napravio prije 10 dana na novome Samsungu.
Inače, umjesto SmartIPTV toplo ti preporučujem Duplex IPTV, imaš ga u trgovini. Meni je puno bolji od Smart IPTV, pregledniji, održava više lista, cijena 1 USD/6 mj, 2 USD/12 mj. Možeš ga prije isprobati na nekoj drugoj platformi, ima za sve, Win, Android, Android Box/TV, LG Web OS, Amazon Fire TV, MAG...
Автоматски споено мислење:

Moze li mi neko pomoci, placena mi je aplikacija, radila je ali sad ne mogu da vidim MAC adresu :(
U cemu je problem zna li neko?
Savjet, makni screenshoot, ne stavljaj MAC od svoga TV javno.
Автоматски споено мислење:

Uzmi Duplex Iptv. Puno bolja.
I ja mu napisao za Duplex IPTV bez da sam prije vidio tvoj post. Sorry.
Автоматски споено мислење:

Pozdrav! Treba mi Nord vpn account.Imao sam ga do danas, pa mi je prošao.Dali bi mi ko mogao poslati novi?
Imaš PP
 
Последно уредено:
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Ima art al' je njihov zelen. :) Mislim satic.
Treba do tog satica zelog sad i doci, a to je malo zeznuto,mislim za taj doticni server.
Автоматски споено мислење:

Moze li mi neko pomoci, placena mi je aplikacija, radila je ali sad ne mogu da vidim MAC adresu :(
U cemu je problem zna li neko?
Pa mac od tv ti za aplikaciju smart tv.Tu mac upisivas sta si javno postavio
Автоматски споено мислење:

Uzmi Duplex Iptv. Puno bolja.
Netiptv isto nije losa za samsung a slicna je ko smart iptv
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom