Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 ноември 2018
Мислења
46
Поени од реакции
102
Ajmo informaticari, vrijedi li ovo 650 eura ? Slabo pratim te cjenovne rangove u pc svijetu trenutno pa ako ima neko ko je u tom da da svoje misljenje ? Planirano za klinca od 8 godina da se malo zabavlja igricama i da snima pomalo na svoj youtube kanal.

Dobra mašina, samo mislim da se za taj novac može naći bolja i kompletnija, u Bosni cijene veće nego na Zapadu :).
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Nema potrebe vredjati Mitra. Covek zadnjih par godina uz Tadica bukvalno jedini nesto igra u reprezentaciji,a cak i kada ga nece gol uvek se najvise bori. Mnogo vise ima krivaca od Mitra sto nismo otiali na euro
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Zao mi je da Srbija neide dalje ali to je tako u sportu..nekad ti ide nekada ne.
Kao sto kazu kod nas "Ima dana za megdana" Vise srece sljedeci put.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Zaspa san na suvon lisću,
Ka i kad san dite bija,
Pa mi snovi misli stisču,
Putem di san prolazija.

Suvo lisće ka i svila
O ditinjstva sritni dani,
Puno fali ta idila,
Svi smo danas rasprodani.

E, ditinjstva nima više,
Nebu vapi duša moja,
I molitve da usliše,
Zaborava san se boja.
Zapisat ću da se pamti sve,
I kada me više ne bude...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
31 август 2020
Мислења
20
Поени од реакции
2
meni je danas doslo pismo da sam prekrsijo zakon Sky Deutschland
u njemackoj dali je ovo moguce a vidim da jeste
Broj datoteke prije odgovora navedite gospođu G Istražni postupak protiv vas zbog sumnje da kršite Fa protiv zakona o autorskim pravima itd. Poštovani gospodine D, vodio sam gore navedenu istragu protiv vas zbog sumnje da ste prekršili zakon o autorskim pravima i kompjutersku prevaru. Nakon istrage stekli ste tehničku mogućnost ilegalnog pristupa usluzi streaminga Sky Deutschland Fernsehen putem prodajne platforme eBay. Zbog niske cijene koju ste platili za pristup, znali ste da primate pristup koji nije odobrio nosilac prava Sky Deutschland Fernsehen. S obzirom na činjenicu da se do sada prema krivičnom zakonu niste činili relevantnim, obustavio sam postupak kao izuzetak u skladu sa S 153, stav 1. Zakonika o krivičnom postupku zbog manje krivice. Pretpostavljam da sam postupak daje dovoljno upozorenja o budućnosti. Dužni ste uništiti ili izbrisati uređaj koji ste kupili radi neovlaštenog pristupa. U slučaju ponavljanja, morate očekivati krivično gonjenje i pravne posljedice da predmeti korišteni za djelo, kao npr Kompjuter, mobitel. Tablet ili televizor mogu se povući bez zamjene. Postupak protiv vas je sada zatvoren. S poštovanjem, govorim iz (poziv

znaci li to zaa iptv ili cccam cs liniju ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom