Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa imaces vise vremena da sceniras dreamboxe, svati to kao pozitivnu stvar;=)
veruj mi da ih ne skeniram, sve ima na netu ;) :)
Автоматски споено мислење:

nema potrebe dok je ovakvih ljudi :D
Автоматски споено мислење:

samo treba znati uci, tamo gde se "ne moze" uci :P
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
A sta se zamarate sa listama, pa to ce za koji mjesec postati nako i ovako proslost;)... OK, vrlo dobro znam da ce mnogi ovde reci, sve sta se napravi i probija se, (slazem se)... Poznate liste (one dobre ) budu zavrsile na novom xui... Ja neznam dali vi pratite radove sta ljudi upravo sad stvaraju i koliko se posvecuju zastiti, odnosno dali od vas iko prati novi projekat njihov na telegramu?... Dolaze teska vremena za wonabi scannere, hecklere , lafo kingove;)
Godinama se najavljuje to,,pa listi nikad više nije umalo , i po internetu i ko zna malo vise da čačka da sam nadje ,svako na svoj način, tako da no sikiriki.. za pravo društvo nema frke što se tice listi

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

a, vise puta sam objasnio kako se "ulazi" (u stvari, ne ulazi) u takve drimove ;)
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

i sve to bez skeniranja :D
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

a, vise puta sam objasnio kako se "ulazi" (u stvari, ne ulazi) u takve drimove ;)
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

i sve to bez skeniranja :D
to niko negleda pisti si A1 i uzivaj.
 
Член од
1 мај 2020
Мислења
45
Поени од реакции
57
Godinama se najavljuje to,,pa listi nikad više nije umalo , i po internetu i ko zna malo vise da čačka da sam nadje ,svako na svoj način, tako da no sikiriki.. za pravo društvo nema frke što se tice listi

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
Slazem se podpuno... Mada moras uzeti par velike stvari u obzir: XC je sam po sebi bio bugovit, pa cak nisu se posvecivali ni zastiti, tek na v2.x su nesto radili.
Tacno prije 2 godine su ljudi busted i tu staje sve .. Posto je sam XC picio preko cms , niko nije imao nulled code, pa su se starije verzije sklapale sa istim tim bugovima i tako nastaje xui (kopija XC)... Znaci 2 godine stoji sve, a scanneri i nacini se usavrsavaju.. Malo se je tu popravilo nakon sql inj napada na xui i sigurnost servera, pa su neki cak i ne dodirljivi... Za pravo drustvo uvjek ce biti naravno i buged stalkera/ministri i naravno stari xui panela, ali po mojoj procjeni novi xui ce makar zaustaviti ovo veliko hvalisanje i spamovanje po forumima..
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
to niko negleda pisti si A1 i uzivaj.
ja gledam ;)
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

stabilne i dugotrajne :P
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
ja gledam ;)
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

stabilne i dugotrajne :P
Ako te uhvati virus videces stabilne i dugotrajne odeces za nekoliko dana da gledas na drugo mesto.
 
Член од
23 февруари 2019
Мислења
46
Поени од реакции
37

Kajgana Shop

На врв Bottom