Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Член од
4 јануари 2020
Мислења
99
Поени од реакции
133
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Imam ja univerzalni i neuniverzalni i sve zivo ali vise ne saljem nikome jer kome god da posaljem config o da moram i upustvo i da izgubim sat vremena objasnjavajuci sta i kako. Pomogao sam nekoliko kolega sa foruma, sad smo i dalje u kontaktu i sto je najbolje uopste ne pominjemo skeniranja.. zivi bili momci :)

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Nemojte da lupate da ja placam nekakav reket i slicno. dao sam samo onima sa kojima sam dobar. ni od koga nisam trazio nesto zauzvrat ili sam bio ni na koji nacin prisiljen da dadnem listu. Evo sad javno objavljujem da nitko vise nikad nece dobiti tvviet listu od mene gratis.

Ps. na prste se moze nabrojati koliko je listi podijeljeno sa moje strane. I ne kontam zbog cega uopste bih ja trebao nekome davati liste gratis. van pameti :))
Ja ne krijem da sam dao cijeloj vip zoni besplatno tvviet. Nisam imao nikakve uslove osim da se ne radi resstream kanala.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
hahhahaah...a kao ti si pravio..daj nesviraj kur...druga stvar ti se svadjas sam sa sobom...ti si poceo prvi...ja imam decko deset skenera,listi i ostalog sranja,visekonekcijske,ultimate...neznam stacu pa dajem ljudima da imaju a ne ko neko deriste samo moje i nedam nikome....ok,zavrsili smo,uzivaj u svojoj samoci.....
Ti se bas ponašaš kao derište... Bez ogovornosti... To sto radiš samo ubrzava propast baš onima kojima djeliš.. Samo treba pameti da se to shvati...
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Šta će meni zora rana.
Bez tih ruku i usana.
Da mi dobro jutro želi.
I da samnom dan podijeli.

Mjesto jutra, večer sviće.
Konobaru toči piće.
Toči kratke s puno leda.
Otić mi se kući ne da.

Ja ne plačem, suza nema.
Muśko drži sve u sebi.
Prva si i zadnja tema.
Mjenjao te nikad nebi.

Ja ne plačem da me vide.
Pa neka se duśa kida.
Muśkarci se suza stide.
Drže to u četiri zida.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
77388855_2783999621645016_4247869101243891712_n.jpg
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ja ne krijem da sam dao cijeloj vip zoni besplatno tvviet. Nisam imao nikakve uslove osim da se ne radi resstream kanala.
Ajd' da se ne lazemo, @Luc+Luc je stvarno dao tu listu za sfvip ali neki "saljivdzije" su je objavili javno pa je covjek bio primoran "zatvoriti pipu" jbg. Dakle, nema je sad ni sfvip, tako da se ne misli da su ti ljudi tamo po nekom osnovu privilegirani. Ono sto je bitno u cijeloj prici je cinjenica da ti vlasnici panela nisu vragovi po definiciji, samo se desi situacija u kojoj neka budaletina zbog nekih svojih sitnih poriva objavi nesto pa covjek normalno popizdi, bas me cudi, jbt.
Ima jako puno tih vlasnika servera koji nas puste da "drndamo" po tome, mi se obavezemo da necemo praviti preveliku stetu, e sad, kad se to otme kontroli normalno da covjek popizdi.
P.S. Da ne bi neko pomislio da ja ovo radim radi neke reklame jer sam dobio nesto od doticnog, nisam, ali neke ljude jednostavno ne bi trebali dirati, stvar opce kulture, bili mi vrhunski hakeri ili ne, neki ljudi zbog financijskih ili zemljopisnih razloga ovise o tome hoce li nesto gledati ili ne, moje skromno misljene, ali slobodno razjebite sve da bi nesto dokazali, nema veze.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom