Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Pa zar vi koristite za svaki server poseban config?
Nemate univerzalni config?
Znaci kada kliknete na „ Start“ vama se ne pojavljuje jos jedan mali prozor gde se upisuje ime i port bez linija
Cccccccc
A ja mislio nesto sasvim trece
Bas sam ostareo
imam...kad kliknem na ,,start,,,odma se pojavi sto listi ultimat i po sto i vise konekcija....
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Nemojte da lupate da ja placam nekakav reket i slicno. dao sam samo onima sa kojima sam dobar. ni od koga nisam trazio nesto zauzvrat ili sam bio ni na koji nacin prisiljen da dadnem listu. Evo sad javno objavljujem da nitko vise nikad nece dobiti tvviet listu od mene gratis.

Ps. na prste se moze nabrojati koliko je listi podijeljeno sa moje strane. I ne kontam zbog cega uopste bih ja trebao nekome davati liste gratis. van pameti :))
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Prijavljujem se ako ima još Simkela, hvala
jovana007savic@gmail.com
poslato
Автоматски споено мислење:

Nemojte da lupate da ja placam nekakav reket i slicno. dao sam samo onima sa kojima sam dobar. ni od koga nisam trazio nesto zauzvrat ili sam bio ni na koji nacin prisiljen da dadnem listu. Evo sad javno objavljujem da nitko vise nikad nece dobiti tvviet listu od mene gratis.

Ps. na prste se moze nabrojati koliko je listi podijeljeno sa moje strane. I ne kontam zbog cega uopste bih ja trebao nekome davati liste gratis. van pameti :))
ozbiljno....jebote,sad nemogu spavati...
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Nemojte da lupate da ja placam nekakav reket i slicno. dao sam samo onima sa kojima sam dobar. ni od koga nisam trazio nesto zauzvrat ili sam bio ni na koji nacin prisiljen da dadnem listu. Evo sad javno objavljujem da nitko vise nikad nece dobiti tvviet listu od mene gratis.

Ps. na prste se moze nabrojati koliko je listi podijeljeno sa moje strane. I ne kontam zbog cega uopste bih ja trebao nekome davati liste gratis. van pameti :))
Bas si me nasekirao a ja se jadan nadao da nisi video moju poruku
 

Kajgana Shop

На врв Bottom