Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 март 2017
Мислења
5
Поени од реакции
1
Sreca je zadnja,prvo ti regija gdje si se rodio ,okolina poduzetnicko okruzenje,drugo ti hrabrost da se upustis u neki projekat tu ti izracun al vlastiti ne da ti neko to radi donosi uspjeh i trece nos za biznis to ili imas ili nemas.Cak ti i skola nece pomoci ako nisi roden za biznis.I zadnje volja za rad u pocetku se treba svega odreci u korist uspjeha a ne prvo marcedes i da castis cijelo mjesto.Skromnost i postivanje klijenata sa kojim radis obavezno jer nema uspjeha.Evo decki krenite u biznis pa ce te i vi vozit traktore hahhahahaaha:D:D
Ja sam nekad krenuo od nule kad sam stigao iz JNA sa 19 i kusur godina na gradilistu me cekalo 3000 kom cigla nista vise.Ima tu ljudi koji su bili kod mene sa foruma doma i znaju da ne lupetam bezveze.:angel:
Jednom rijeci * Nafaka *....
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jednom rijeci * Nafaka *....
Staces mozda nam tu nafaku kako kazes odredio i bog ko ce ga znat sad vidis da ni koroni neznaju krajni zavrrsetak.Tako da uzivajte u zivotu zdravlje vam najvaznije a ne materijalno ,badava ti sva sreca i svi novci ovoga svijeta ako nisi zdrav i ako nisi u dusi nacisto sa sobom
Автоматски споено мислење:

Igrac zapada koji treba da posvadja Srbe i Hrvate ciji je Tesla original. :D
Ma nece Tesla posvadat narode nego politicari njih treba na kolac i sa jedne i druge strane koji zavadaju narode a tu se radi o pojedincima koji misle da su progutali svu pamet ovoga svijeta a u biti i neznaju sta nose u gacama prosto receno, a to sta norodi nasedaju na takve idiote, e o tome se moze pricat.Meni je puno bitno da si prvo covjek drug, prijatelj koji te ne ostavlja nikad na cjedilu, a ne koje si nacionalnosti.Postenje i kako se kaze u dobro i zlu sta ovdje pojedinci to ne razumijiju i nikad nece, jer im je cilj vazniji od svega pa i nije bitno koliko se druzili
 
Последно уредено:
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Sreca je zadnja,prvo ti regija gdje si se rodio ,okolina poduzetnicko okruzenje,drugo ti hrabrost da se upustis u neki projekat tu ti izracun al vlastiti ne da ti neko to radi donosi uspjeh i trece nos za biznis to ili imas ili nemas.Cak ti i skola nece pomoci ako nisi roden za biznis.I zadnje volja za rad u pocetku se treba svega odreci u korist uspjeha a ne prvo marcedes i da castis cijelo mjesto.Skromnost i postivanje klijenata sa kojim radis obavezno jer nema uspjeha.Evo decki krenite u biznis pa ce te i vi vozit traktore hahhahahaaha:D:D
Ja sam nekad krenuo od nule kad sam stigao iz JNA sa 19 i kusur godina na gradilistu me cekalo 3000 kom cigla nista vise.Ima tu ljudi koji su bili kod mene sa foruma doma i znaju da ne lupetam bezveze.:angel:
Hahah e jesi uspeo u zivotu ,krenuo cigle a stigo do traktora .Nelupaj gluposti matori.:pos::pos::pos:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Hahah e jesi uspeo u zivotu ,krenuo cigle a stigo do traktora .Nelupaj gluposti matori.:pos::pos::pos:
Nisam ti ja kriv sta nema mjesta u ustanovi za tvoje psihicke probleme.Ti si izgubljeni slucaj tako da na tvoje izjave se ja i ne osvrcem.Samo ti uzivaj na forumu mozes se ti smijat koliko oces da si zdrav sto posto nisi nesto ti fali pokoja cigla,ti si virtualni glupan nebitan za mene
Vidis ovo mi zadnji traktor pogledaj sta je lijep ide ko vurica ahahahhah
www.kia.hr/ceed_sw
 
Последно уредено:
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Nisam ti ja kriv sta nema mjesta u ustanovi za tvoje psihicke probleme.Ti si izgubljeni slucaj tako da na tvoje izjave se ja i ne osvrcem.Samo ti uzivaj na forumu mozes se ti smijat koliko oces da si zdrav sto posto nisi nesto ti fali pokoja cigla,ti si virtualni glupan nebitan za mene
Hahahah ti si matori psihopata.A i vidim da se "ne osvrćeš"na moje izjave.Mogu ti reći samo jedno da nema većeg psihopate i glupana od tebe matori.Eto primer kolilo vrediš i banovac pobego od tebe .Prošetaj malo udahni čist vazduh i ne zaboravi magnezi da popiješ a ti znaš najbolje zbog čega. :pos: :pos: :pos: :drk:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Hahahah ti si matori psihopata.A i vidim da se "ne osvrćeš"na moje izjave.Mogu ti reći samo jedno da nema većeg psihopate i glupana od tebe matori.Eto primer kolilo vrediš i banovac pobego od tebe .Prošetaj malo udahni čist vazduh i ne zaboravi magnezi da popiješ a ti znaš najbolje zbog čega. :pos: :pos: :pos: :drk:
Ti si izgubljeni slucaj na ovom forumu manje se bavi samnom a vise sa svojom zenom,puci ce ti cir pogledaj se u zrcalo hahahah,mislis da neznam koji si ahhahahaha smanji tezinu prvo
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Ti si izgubljeni slucaj na ovom forumu manje se bavi samnom a vise sa svojom zenom,puci ce ti cir pogledaj se u zrcalo hahahah,mislis da neznam koji si ahhahahaha smanji tezinu prvo
E to mi je posebno drago što znaš ko sam ja matori.Hahaha aj pokupi prnje i bez na tvom forumu pa tamo prodaj onim tvojim muda za bubrege matori i obavezno magnezi popi. :pos: :pos: :pos: :drk:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
E to mi je posebno drago što znaš ko sam ja matori.Hahaha aj pokupi prnje i bez na tvom forumu pa tamo prodaj onim tvojim muda za bubrege matori i obavezno magnezi popi. :pos: :pos: :pos: :drk:
Jos se penis pa sline ti vec cure ces usta hahaah jebig... ako si izbacen sa nekog foruma pa sad trazis dezurnog krivca sta cu ti ja.Samo polako disi i pisi zanimljiv si ti sam sebi :angel:
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Na kojem portalu ima jos ovaj PinkStar kanal, ko zna neka sapne...;)
PINKSTAR.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom