Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 јануари 2018
Мислења
52
Поени од реакции
45
Ja jos nisam naletio na box da se pregrijava a vidio sam ih dosta jedino sto znam da ima onih od 30 eura koji bolje rade od onih sto kostaju 130 eura bit ce da je do chipa samo bit, nista drugo a ramovi sami ono tipa jedan sa 4gb radi losije od onoga sa dva tak da vjerovatno samo procesor izgleda najbitniji...(ocistiti box od nepotrebnih instaliranih aplikacija)
ISKRENO x96 mini je po mom najbolji box za svoje pare hem jeftin hem kvalitetan
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
Pozdrav kako da dobijem dvotacku na kraju ovakvog mac comba 00%3A1A%3A79.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
I običnim Notepad-om možeš to uraditi.Otvoriš taj combo notepadom ------edit-----Raplace----gornji prozorčić(Find What)upišeš 00%3A1A%3A79 u drugi prozorčić ispod (replace whit)isto to samo sa dvotačkom i stisneš Replace all....gotovo;).
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Nije to to, @darkon je vec na sf objavio link za skeniranje, cak je i postavio sliku sto trebate traziti u match_world, znaci samo jos malo podesite hederse i voila, eto skenera! :)
@kljuki
da li u slucaju ovakvog trazenja (makova) sa losmijom mozemo izostaviti match_world
probao sam sve headerse koje sam nasao vezane za ovu temu sa poznatim serverom i vazecim 00:1A:
Jos jednom nije mi problem da to nadem drugim nacinom nego da probam to isto sa Losmijem i ako bude srece i sa Sentry.
srdacan pozdrav
Nije to to, @darkon je vec na sf objavio link za skeniranje, cak je i postavio sliku sto trebate traziti u match_world, znaci samo jos malo podesite hederse i voila, eto skenera! :)
 
Член од
2 јуни 2018
Мислења
51
Поени од реакции
47
veliki pozdrav za sve forumaše, e sad jedna molba imao sam par linija koje su stale i nemam šta da gledam ako može neka lista - hvalaaaaa
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Na tasteturi kompa ili........
Автоматски споено мислење:

Kopirat mac u note pad levim klikom misa kopi dvotacke desnim paste jedna varijanta druga na tasteturi shift i dugme sa oznakom 4 eooe da ti uprostim.....
Автоматски споено мислење:

Pozdrav kako da dobijem dvotacku na kraju ovakvog mac comba 00%3A1A%3A79.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
shift drzis pa stisni 5 i ono st sam ti napiso
 
Последно уредено:
Член од
24 мај 2016
Мислења
49
Поени од реакции
29
Код:
Sa internet stranice https://my-files.ru/7halh7 skinuti plejer i otpakovati ga.
Na kompjuteru treba da imate instaliran Internet Explorer brauzer i VLC media player 32-bitni.
Klikom na fajlove sa ekstenzijom .HTA otvara se prozor Internet Explorera sa listama kanala.
Za one kanale koji se emituju na više jezika (filmski, naučni...) klikom, u gornjem desnom uglu, na 1,2,3 ili 4 bira se audio sa potrebnim jezikom.

Портал Свободы    Бесплатное ТВ и Ваше лјубимое кино
http://woodrex.ru .

1500 фильмов и сериалов
http://woodrex.ru/iptv/dl/1500movie.m3u
 

Kajgana Shop

На врв Bottom