Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Posto dobi Ban na drugom forumu sto i spomenu ovde. Drugi razlog nema. Uskoro stizu novi nalozi netflix pa vas dragi prijatelji pozivam da mi se javite sa poruku?
P.S Napomena nek se jave oni koj umeju jedan strani jezik : Primer radi nemacka morate znati nemacki ili engleski. Nasi Jezici slabo podrzani. Acounti rade 1 mesec free.
Prednost imaju Prijatelji
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Hajde da vam ja objasnim u cemu je stvar sa objavljivanjem ovih stalkera.
Mozda ste primetili da nemozete da koristite sve stalkere koje je hopcup objavio.
Mozete koristiti samo one koje vlasnik nije zastitio kako treba.
Kod zasticenih stalkera ne prolaze ove komande
Takodje kod zasticenih stalkera da bi ih koristili treba vam pored validni mac adrese jos i sn. zatim device id i device id2.
Znaci kad vlasnici ovde objavljenih stalkera vide da su objavljeni ili primete da se povecava broj konekcija shvatit ce da nesto nije u redu i zastitit ce se kako treba.
Tako dolazimo do toga da ovo sto radi hopcup vise steti nego sto doprinosi forumasima.
Da me ne shvatite pogresno meni ni iz dzepa ni u dzep.
Ja i meni bliski ljudi cemo uvek imati sta da gledamo.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Hajde da vam ja objasnim u cemu je stvar sa objavljivanjem ovih stalkera.
Mozda ste primetili da nemozete da koristite sve stalkere koje je hopcup objavio.
Mozete koristiti samo one koje vlasnik nije zastitio kako treba.
Kod zasticenih stalkera ne prolaze ove komande
Takodje kod zasticenih stalkera da bi ih koristili treba vam pored validni mac adrese jos i sn. zatim device id i device id2.
Znaci kad vlasnici ovde objavljenih stalkera vide da su objavljeni ili primete da se povecava broj konekcija shvatit ce da nesto nije u redu i zastitit ce se kako treba.
Tako dolazimo do toga da ovo sto radi hopcup vise steti nego sto doprinosi forumasima.
Da me ne shvatite pogresno meni ni iz dzepa ni u dzep.
Ja i meni bliski ljudi cemo uvek imati sta da gledamo.
da upravo to ako svi stave ovakve logine plus mac super ce biti za mene ja cu imati ulaz opet hehe
DeviceId: 23303
Ip Address:
Login: 927b91.Flanagans
Password: 599132de36e86ad8dc35a59ef9904b58
MAC: 00:1A:79:42:0A:21 zamolio bi sve provajdere da zastite sto vise vas

white pozdrav
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
da upravo to ako svi stave ovakve logine plus mac super ce biti za mene ja cu imati ulaz opet hehe
DeviceId: 23303
Ip Address:
Login: 927b91.Flanagans
Password: 599132de36e86ad8dc35a59ef9904b58
MAC: 00:1A:79:42:0A:21 zamolio bi sve provajdere da zastite sto vise vas

white pozdrav
NEMOJ DRUG ce moram da tepam :P
 
Член од
9 февруари 2016
Мислења
50
Поени од реакции
17
moze neki dobar epg za nase kanale ako ko ima...
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
probao sam par ovih sa foruma ali nista se ne desava(mozda nerade vise)
Moras probati sve koje je postavio s MAC adresama, pronaci ces ih 100% da jos vaze.
Naravno da svi ne rade jer i oni imaju rok trajanja kao i liste.
hopcup je postavio i more stalkera bez MAC adresa, tu ces se morati malo potruditi s komandama koje je takodjer postavio, puno finih stvari Vam je hopcup ostavio.
PS. I opet ne razumijem ljude koji imaju sto za gledati i bez hopcup-a, a javljaju se u vezi njegovih postova, nevjerojatno.
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Moras probati sve koje je postavio s MAC adresama, pronaci ces ih 100% da jos vaze.
Naravno da svi ne rade jer i oni imaju rok trajanja kao i liste.
hopcup je postavio i more stalkera bez MAC adresa, tu ces se morati malo potruditi s komandama koje je takodjer postavio, puno finih stvarii Vam je hopcup ostavio.
PS. I opet ne razumijem ljude koji imaju sto za gledati i bez hopcup-a, a javljaju se u vezi njegovih postova, nevjerojatno.
Bez zamerki. Ja ću ti odgovorim što se bre neogledate na neke kao whit torpedo ili zokiniko I mnoge druge? Ako deliš deli na privat. Imam brata u rusiju da okači listu na ruskoj stranici koju oces nek ima 1000 konekcija. U tili čas 10.000 kineza će gleda. Epa sad šta postižemo? Ako več želi nekog nešto da nauči? Što nestavio slikovno kao tuturjal?
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
poruka vlasniku bitke ,jos jednom mi blokiras ip objavicu ti citav server sa imenima usera uplatama ,ipovima i macovima zadnje upozorenje podijelim pokoju tvoju listu ali to je steta koju moras podnjeti ugledaj se na dva brata diogen gradinu itd
pozdrav
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Bez zamerki. Ja ću ti odgovorim što se bre neogledate na neke kao whit torpedo ili zokiniko I mnoge druge? Ako deliš deli na privat. Imam brata u rusiju da okači listu na ruskoj stranici koju oces nek ima 1000 konekcija. U tili čas 10.000 kineza će gleda. Epa sad šta postižemo? Ako več želi nekog nešto da nauči? Što nestavio slikovno kao tuturjal?
Znaci javi mi se 100 ljudi u inbox i ja moram 100 puta odgovarati,.
Covjece, koliko je tebi listi potrebno?
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Znaci javi mi se 100 ljudi u inbox i ja moram 100 puta odgovarati,.
Covjece, koliko je tebi listi potrebno?
A šta ti fali? Dala baba dinar da udje u kolo sad oce da dva dinara da izađe?
Šala mala. Tvoje je ako si lepo vaspitan da odgovoriš ima i ono copy Past?
Men netreba 2 godine lista niti sam ja tebi tražio. Ako jesam slobodno uradi screen i okači ovde.
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
da upravo to ako svi stave ovakve logine plus mac super ce biti za mene ja cu imati ulaz opet hehe
DeviceId: 23303
Ip Address:
Login: 927b91.Flanagans
Password: 599132de36e86ad8dc35a59ef9904b58
MAC: 00:1A:79:42:0A:21 zamolio bi sve provajdere da zastite sto vise vas

white pozdrav
E sad mi je lakse bio sam zabrinut za tebe,Hvala Bogu sto kes opet imati sve.
Samo za tebe neka je super za nas nije vazno.
Bravo Majstore Najbolji Si.Sad kad je sve u redu idem na miru da spavam.
Pozz.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom