Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ne ukljucujem se cesto ne komentarisem cesto ali... NISAM trazio listu ili liste a dobio od @panelrazarac i to vrhunske ocu reci u par navrata covjek mi sam od sebe poslao par lista HVALA mu ....mada ja to slabo gledam ali ljep Gest sa njegove strane i? Zasto nebi pohvalio covjeka kad je darodavan ... neko ce reci svasta nesta mene ne dira ;) nemam problem reci HVALA dal VI nekog cijenili ovdje manje ili vise nebitno samo opusteno ;)

Do Finala

20180708_133138.jpg

Pozdrav svima na forumu uzivajte ;)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
Ne ukljucujem se cesto ne komentarisem cesto ali... NISAM trazio listu ili liste a dobio od @panelrazarac i to vrhunske ocu reci u par navrata covjek mi sam od sebe poslao par lista HVALA mu ....mada ja to slabo gledam ali ljep Gest sa njegove strane i? Zasto nebi pohvalio covjeka kad je darodavan ... neko ce reci svasta nesta mene ne dira ;) nemam problem reci HVALA dal VI nekog cijenili ovdje manje ili vise nebitno samo opusteno ;)

Do Finala

Прегледај го приврзокот 193648

Pozdrav svima na forumu uzivajte ;)
i ja sam nekoliko puta zahvalio čovjeku i rekao da uvijek pošalje listu kad mu tražim.neki su me napadali zbog toga,mislaći da lažem
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Da li neko mozda zna sta treba menjati u podesavanju perfect plejera,jer se desava da nema ton samo na kanalima koji idu u 1080p,dok sa ostalima nema problema...
 
H

hp_win10

Гостин
Za nepovjerovat kako hakeri izumrijese(sad oni obavjstavaju da se liste nestavljaju javno) nekad se liste postavljale dnevno bez broja i svi imali gledat a sad hm , cudno ?
Sad jos i podrzaju jedni druge , znaci opasna susa nastaje :) nek cuva ko sta ima !
Izgleda da nije pastebin i jos poneki stalker ostale bi stvarno malo sta da se gleda :unsure:, ok pardon ima jos i hajd preskocit cu zadnji nacin jos je aktuelan za vadjenje ;) listi !
 
Член од
7 јули 2018
Мислења
3
Поени од реакции
1
misko hvala ti puno dao mi neku listo nije sa bitke al je mnogo bolje od to hvala od srca misko pozd.[DOUBLEPOST=1531057955][/DOUBLEPOST]
Da li neko mozda zna sta treba menjati u podesavanju perfect plejera,jer se desava da nema ton samo na kanalima koji idu u 1080p,dok sa ostalima nema problema...
ovako idi u general i gde ti staje hardver stavi hardver+ i to je to
 

Kajgana Shop

На врв Bottom