Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 септември 2016
Мислења
95
Поени од реакции
4
Free IP TV 4000 CH beIN AR_FR_TR_ES_US_TH SPORTS-MOV+-OSN-Nova-OTE-CANALSAT-SKY IT-DE-UK-MEO-YES,...OTHERS[DOUBLEPOST=1515187443][/DOUBLEPOST]
Free IP TV 6500 CH beIN AR_FR_TR_ES_US_TH SPORTS-MOV+-OSN-Nova-OTE-CANALSAT-SKY IT-DE-UK-MEO-YES,...OTHERS
**********




**********
Download
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Free IP TV 4000 CH beIN AR_FR_TR_ES_US_TH SPORTS-MOV+-OSN-Nova-OTE-CANALSAT-SKY IT-DE-UK-MEO-YES,...OTHERS[DOUBLEPOST=1515187443][/DOUBLEPOST]
Free IP TV 6500 CH beIN AR_FR_TR_ES_US_TH SPORTS-MOV+-OSN-Nova-OTE-CANALSAT-SKY IT-DE-UK-MEO-YES,...OTHERS
**********




**********
Download
дај собери ги сликиве во спојлер,па сликај колку сакш и поставувај линкови на кави сакш страници,неможиме ништо да прочитаме од сликиве
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
дај собери ги сликиве во спојлер,па сликај колку сакш и поставувај линкови на кави сакш страници,неможиме ништо да прочитаме од сликиве
То је бар лако, ставиш га на игнор и миран :D
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Super konacno da podijelis pravu listu inace radi se o Bitki na Neretvi ko nezna.Odlicna lista sa super videotekom azuriranom.
sa preko 1000 stranih filmova super titlovi.Sad si nadrapao kad vidi gazda bitke
Nije bitka... ne znas za taj Server ... ;)

Da je bitka ja bi rekao al nije..... usput da dodam NE sto se tebe tice nego opcenito pisete neke stvari koje nemaju veze sa istinom... prije nego nesta napisete budite 101% sigurni u ono sto tvrdite pa onda pisite javno ;) ja samo posmatram nista vise ...... ;)
Auuuu pazi stvarno bitka :D :D :D
Pozdrav
 
Последно уредено:
I

ilijao88

Гостин
Pitanje.... Sa kojim skenerom da skeniram mac servere koji imaju zastitu? Tipa vlagor i tako to, nemojte mi reci ramo nikako jer znam da se moze doci do njih.... Losmij mi je skenirao i nasao mi liste ali ne rade... Mada ne znam koliko je losmij uopste dobar? Ok znam sa kojim skenerima treba da udaram u/p, ali mac sa i be zastite?
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Polako kreće, i sve je bliže
uskoro badnjak u kuću stiže.
Sa sobom nosi darove mnoge,
uspeha, sreće, zdravlja i sloge.
U Hrista veruj, želje su moje,
jer Gospod čuva, sve verne svoje.
Srećno Badnje jutro!
https://youtu.be/Bv4nC91fDeE

Pozdrav[DOUBLEPOST=1515194962][/DOUBLEPOST]Od 1. januara 2018. godine regionalni muzički kanal MTV Adria prestao je da emitira pod tim nazivom. Kanal će i dalje biti lokalizovan na jezicima naroda bivše Jugoslavije, samo više neće biti lokalne produkcije iz regiona i emitovće pod nazivom MTV Europe. Pozicija kanala ostaje ista u svim platformama.

MTV Adria je počela s emitiranjem 1. septembra 2005. godine, po uzoru na tipični MTV kanal, s mnogo projekata zabavnog i zabavno-informativnog tipa ciljanih na na mladu publiku, a popunjena i muzičkim video spotovima domaće i strane produkcije.

IMG-76d7455d71196ca70175a1dcc266992d-V.jpg

Pozdrav
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
Eve ti eden so 1800 filmovi (srpski titl).
Код:
http://212.200.108.224/web/index.html
Pitanje.... Sa kojim skenerom da skeniram mac servere koji imaju zastitu? Tipa vlagor i tako to, nemojte mi reci ramo nikako jer znam da se moze doci do njih.... Losmij mi je skenirao i nasao mi liste ali ne rade... Mada ne znam koliko je losmij uopste dobar? Ok znam sa kojim skenerima treba da udaram u/p, ali mac sa i be zastite?
Ilija plivas :).
Ubavo ti e objasneto na SF kako mozes da najdes listi bez ovie silni .ts skeneri. Razberi deka ne e do skenerot :), site skeneri za .ts listi rabotat na isti princip, a vlagor treba da go skeniras preku proxy.
Nemoj da sumnjas dali e Losmij dobar vo ovaa materija, ne si svesen toj sto se ima napraveno :).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom