Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 ноември 2018
Мислења
361
Поени од реакции
223
Pozdrav svima koji je najbolji skener da mogu imati uvek ex yu liste hvalla unapred
 
Член од
31 декември 2018
Мислења
145
Поени од реакции
321
Postovanje forumasi, je li moguce dobiti neku m3u listu koja je koliko-toliko stabilna i sadrzi adult kanale? Unaprijed hvala!
Najbolje je platis 5-jura na mesec i imas mir.
Ja sam zahvalan svim dobrim ljudima sa foruma koji su mi delili liste...neke su radile duze neke manje,
ali na kraju sam na savet komsije uzeo preko njega test listu probao i platio mesec,posle produzio +3 i zadovoljan.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Najbolje je platis 5-jura na mesec i imas mir.
Ja sam zahvalan svim dobrim ljudima sa foruma koji su mi delili liste...neke su radile duze neke manje,
ali na kraju sam na savet komsije uzeo preko njega test listu probao i platio mesec,posle produzio +3 i zadovoljan.
Zadovoljan i komsija...za posredovanje jos par meseci besplatnog IPTV-a.
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
Aaa to je veliki poso za mane, nema li primer lakse da izvucem cijeli lista?
Ne, ne postoji :)
Al opet ne razumem sta nije jasno. Po primjeru to je fluss panel sa tokenom. Da li je promjenjiv ili ne znas ti, posto si dao samo primjer.
E sad na koji nacin ces ti to napravit i cime skenirat, ja ne mogu znat. Ja sam ti samo dao smjernicu kako. Znaci mjenjas ime kanala, za koje pretpostavljas da su unutra. Ako si to izvukao iz stalkera, moze se izvadit kanal po kanal ili ako imas python variantu koja vadi linkove iliti streamove.
Napravi u Notepad++ combo variantu sa imenima kanala i kreni u akciju. I nadaj se da si pogodio imena kanala. Ili nadji negde listu kanala ako postoji....Drugacije ti ne mogu objasnit na zalost.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom