Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 март 2021
Мислења
2
Поени од реакции
3
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.282
Поени од реакции
3.661
a, da ja opet podelim one sto ne kasne, :D sa izvora, odma' pored aut linije, :pos: a kol'ko vas se prijavilo, bese tamo i strucnjaka, ahahahahhaaahha
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.187
овдека е вообичаено да се расправате ,,и докажувате кој е "ПОГОЛЕМ"
или пак да почнете на националана база,,,да се навредувате!
сум кажал повеќе пати,...без НАЦИОНАЛИЗАМ.....БЕЗ КОРИСТЕЊЕ НА НАВРЕДЛИВИ ЗБОРОВИ!!!
неколку пати едитирам постови.....на повеќемина,,,а полесно ми се да го избришам постот!
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
1.952
Поени од реакции
4.719
овдека е вообичаено да се расправате ,,и докажувате кој е "ПОГОЛЕМ"
или пак да почнете на националана база,,,да се навредувате!
сум кажал повеќе пати,...без НАЦИОНАЛИЗАМ.....БЕЗ КОРИСТЕЊЕ НА НАВРЕДЛИВИ ЗБОРОВИ!!!
неколку пати едитирам постови.....на повеќемина,,,а полесно ми се да го избришам постот!
"Шефе" ти си главен (виновник).
Не треба да едитираш постови, туку да банираш.
Кењава ова темава де, е ваква како што е поради тебе.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.876
Поени од реакции
33.424
@Marko Cepenkov, те молам избриши ги сите страници наназад кои се оф-топик. Од овој момент имаш дозвола после првата опомена, веднаш да го банираш секој што оди оф-топик или прикажува било какво куромерење.

Дискутирајте за IPTV. Личните проблеми решавајте си ги преку лични пораки.
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
745
овдека е вообичаено да се расправате ,,и докажувате кој е "ПОГОЛЕМ"
или пак да почнете на националана база,,,да се навредувате!
сум кажал повеќе пати,...без НАЦИОНАЛИЗАМ.....БЕЗ КОРИСТЕЊЕ НА НАВРЕДЛИВИ ЗБОРОВИ!!!
неколку пати едитирам постови.....на повеќемина,,,а полесно ми се да го избришам постот!
svaka cast tebi, samo postoji velika razlika izmedju mene i tebe u uredjivanju tema ovog tipa.....a razlika je sto ja ne dozvoljavam da se niko vredja ni po kakvom osnovu i svaka psovka i vredjanje je zna se ,odstranjivanje sa foruma.....ponajmanje dozvoljavam da se vredja Kajgana kao i drugi veliki forumi...a ti si dopustio da budemo nazivani svakakvim recima ,vredjani ...ako mi je i promaklo da je neko uvredio forum Kajganu ukazi mi i odmah ce biti trajno odstranjen sa foruma,a di si dozvolio 101 put vredjanje SF....

Smatram da smo prijateljski forumi i zato sam se i obratio onom kome treba i za koga smatram da ovo moze spreciti ...
Zelim ti sve najbolje.....
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
745
@Marko Cepenkov, те молам избриши ги сите страници наназад кои се оф-топик. Од овој момент имаш дозвола после првата опомена, веднаш да го банираш секој што оди оф-топик или прикажува било какво куромерење.

Дискутирајте за IPTV. Личните проблеми решавајте си ги преку лични пораки.
Hvala......
 

Kajgana Shop

На врв Bottom