Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Vidis dok se djelilo znanje na forumima , kraljevi se kurcili i zloupotrebljavali tudje znanje ko i dan danas ! Sad kad pojedinci gledaju , nemozemo povjerovat da nije ono drugo ! Ugodan dan , sve je radilo i radit ce samo danas ne vise svima !
Автоматски споено мислење:


Jbg sad su poceli temu gdje nisi na svom terenu :) sta se ljutis odmah , doci ce red i na tebe pa ces moc i ti slikice postavljat ;)
na kom terenu, terenu jajara i secikesa, normalno da to nije moj teren ;)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Nikoga ja ne provociram, mislim da sam to objasnio u par postova unatrag.
Ti ako bas imas potrebu nesto objaviti da bi dokazao nesto, slobodno udri.
Ja sam samo uljudno pokusao objasniti da ne vuces to bas sa originalnog servera, potpuno svejedno jer je sadrzaj isti. To sto si ti svatio kao nekakvu osobnu uvredu jbg, nije mi bila namjera.
Al' ti slobodno kresni kakav dokaz na opce odusevljenje ljudi koji to gledaju, nije problem.
Sa njihovog servera 100 % !
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
jos samo kad bih znao koji su to ljudi ;)
Burmann,Burmman ili Burman da stvarno koji su , poznajem vas dosta sa raznih foruma kad ste ucili prve korake i moljakali ! A sad vidim ili ste neki mudraci ili znanci sa dreamboxovima i raznim alatima ! Kako znate skenirat, sta ste nekad koristili itd . Ali osnovno naucili ste slicice postavljat da se vidi koliko nemate ;)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Burmann,Burmman ili Burman da stvarno koji su , poznajem vas dosta sa raznih foruma kad ste ucili prve korake i moljakali ! A sad vidim ili ste neki mudraci ili znanci sa dreamboxovima i raznim alatima ! Kako znate skenirat, sta ste nekad koristili itd . Ali osnovno naucili ste slicice postavljat da se vidi koliko nemate ;)
ahahahhahaaaa, jedan je Burmann, kralj, ali samo drimova ;) :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Unazad par godina znam da je Art bas stabilna lista....

Ovu sto imam sad ju pokrecem 3-ci put ... ;)


Pozdrav
Evo Sota nek potvrdi on kad je sliko ono sto je imo svi su ga napadali i prozivali ! A danas se dokazalo da je lik bio ispred svih vas sa znanjem i to je bio problem :) ! 50% ih nije znalo uslikat sliku na pc-u :) zato su ga ti isti prozivali .
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Baš vadim jednu dobru uuuu.. Nešto sporo mi sa vpn ide.. Tek 6 makova..
Автоматски споено мислење:

U vlc su svi original, jasno. :) no nije bila prica o tome.
Onda si propustio moj post gdje sam stavio vlc.. Jbg.. Ali nema veze.. Neću više o tome.. Sad idemo ma drugi server
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Bem ti život svi sve imaju,svaka vam čast,šta mi sitna buranija da radimo:nesumjas:.
Vikend je pa mozda gazde spavaju.resseleri i ostali:Dda potraje samo ovo(prosle nedelje bio diogen ,ove nedelje ART) da ne bude za dan dva kako se ovo gleda?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom